Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Moja wypowiedź nie miała na celu nikogo obrazić, spokojnie Panowie, bez zbędnych ekscesów :no:  Chodziło mi o stwierdzenie "dziadowizna po kraju" , że kolega powiedział co go gryzie, i najciekawsze w tym, że się z nim zgadzam w 100%. Niedbalstwo wszędzie, niestety.

 

 

Edytowane przez cianek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darek

Małe pytanko odnośnie tylnego Deflector'a. Spełnia ten tylny błotnik swoją funkcję?

 

Jeśli chodzi o ochronę rowerzysty to bardzo dobrze, jeśli chodzi o ochronę roweru to trochę błota spada na dolną część rury podsiodłowej

i jej okolice przez to, że ten błotnik jest krótki z przodu. Ale generalnie nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darek

Małe pytanko odnośnie tylnego Deflector'a. Spełnia ten tylny błotnik swoją funkcję? Pytam gdyż myślę nad zmianą swojego. Niby rozmiar ok do 29era ale nie daje rady. Po powrocie do chaty wyglądam jak dalmatyńczyk  :down:

PS. Focusik cool.  :thumbsup:

Błotniki mocowane do podsiodłówki mają chronić użytkownika, na straty spisana jest większa lub mniejsza część nóg, niestety.

Wiele lat używałem błotników SKS Shockboard/xtradry w rowerze z amortyzacją, musiały być więc zamocowane wyżej niż w sztywniaku (ugięcie zawieszenia) ale byłem chorioniony zgodnie z założeniem producenta, więc dobrze.

http://www.zefal.com/en/mudguards-protection/124-no-mud.html

Z Zefala jest jeszcze taki - bliżej koła, montaż jednak trochę upierdliwy i nie da się go szybko zdemontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Mud mam na przedzie, na tył byłby chyba za krótki. Mój obecny tylny błotnik jest dłygi ale chol...e giętki, przez co całe plecy mam w ciapki.

 

Kolega @Isono wrzucił zdjęcie swojego "sześciana" i przyznam się szczerze, że nigdy nie widziałem giętej sztycy. Pewnie dlatego, że jestem świeżak w te klocki  :teehee: . Tak z ciekawości zapytam czy jest to "samoróbka"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wrzucam takie zdjęcia swojego roweru, jakie sam chciałbym oglądać.

 

 

 

Piknie Pan Kolega wziął byka za rogi i pod włos ;)

 

Zatem dorzucę do kociołka swoje poranne fotele z wycieczki do pracy...chciałbym jednak oglądać lepsze zdjęcia, lepszych bajków :)

 

Genesis High Latitude:

DSCN0371.JPG

 

DSCN0378.JPG

 

DSCN0385.JPG

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...