Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

Nie rozumiem tych zachwytów nad Surly, jedna z marek należących do QBP, czyli generalnie masówka

powiedzieć o Surlym masówka z perspektywy miejsca gdzie żyjemy brzmi zabawnie, wręcz groteskowo.... 
Pawle, może jakieś wakacje albo złego braina oddałeś w serwis bo coś ostatnio nic Ci się nie podoba, mało co rozumiesz. ;)
Tu nie chodzi o ten właśnie model ale politykę, idee, projekty jakie wypuszcza Surly...
A wracając do masówki.. masówkę to Ty Rulez masz w domu (podobnie jak ja) - zwykły pasztet z "bój się Boga mówić czego" no ale podobno "luksusowy" i "wyjątkowy" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych zachwytów nad Surly, jedna z marek należących do QBP, czyli generalnie masówka :

http://qbp.com/#brands

 

To kto jest dystrybutorem a kto producentem to chyba dwie ogromne roznice, nieprawdaz? Bedac podczepionym pod silnego dystrybutora pozwala wypromowac marke, a to ze sa inni mozna zauwazyc chociazby po ichniej stronce - stad te zachwyty ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

powiedzieć o Surlym masówka z perspektywy miejsca gdzie żyjemy brzmi zabawnie, wręcz groteskowo....


+1

 

 

To, że u nas jest niedostępny niczego nie zmienia, masówka i tyle, wiele rzeczy powszechnie dostępnych gdzie indziej u nas jest niedostępnych ...


Jaka masówka? O czym Ty piszesz? :woot:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do masówki.. masówkę to Ty Rulez masz w domu (podobnie jak ja) - zwykły pasztet z "bój się Boga mówić czego" no ale podobno "luksusowy" i "wyjątkowy" :D

 

No widzisz, a u nas nawet importera nie ma :teehee: najbliższy w Czechach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Śliczności!!!!

 

Ale plaża, a kołki chyba osikowe, stalowi łowcy wampirów ..... :) Piękny utylitaryzm, miło popatrzeć...

 

Co do dystrybucji Surly, to właśnie odsyłam do Stanów piastę" fix/dysk mtb"  bo im się pomyliło i przysłali ss, ( ale sklep zwykły usa-rykański).  Dlatego Surly w Polsce tak, ale w rozsądnych pieniądzach, bo nawet z tą wysyłką z powrotem do stanów dalej jestem poniżej europejskiej ceny tej piasty...Masówka masówką, ale nie wierzę w masową sprzedaż takich piast jak moja, albo fat bajków po 10 tysięcy każdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że u nas jest niedostępny niczego nie zmienia, masówka i tyle, wiele rzeczy powszechnie dostępnych gdzie indziej u nas jest niedostępnych ..., a w dodatku ten podany powyżej wygląda jak przeciętna masówka.

 

Pewnie istnieje coś takiego jak stalowa masówka z taniej stali w Chinach czy Indiach, ale Karate Monkey na pewno do takiej nie należy.

W "naszym" świecie stalowe 29ery są niszowe nawet tam, gdzie są dostępne, więc choćby z tego powodu Twoje stwierdzenie jest chybione.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy chwali swoje...wy macie stal, ja zintegrowany mostek, a Rulez braina itd...i kto kogo licytuje, jak rzeczywiscie kazdy przytoczony jest masowka, bo przeciez sa przynajmniej 2 takie same sztuki :) tez przychylam sie do stwierdzenia, ze takie okreslenie pasuje tylko do customowych ram na zamowienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

tez przychylam sie do stwierdzenia, ze takie okreslenie pasuje tylko do customowych ram na zamowienie

dziekuję Nabiał, och dziękuję ;) 
ale nie przesadzajmy, masówka to masówka i każdy wie co to oznacza (fiat 126p, sklep typu lidl, "woda toaletowa" adidas, czy telefon/telewizor samsung :D
kończymy? :D

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...