Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

no pięknie pięknie, cholera znów pięknie (to już się nudne zaczyna robić):)
Oj widać Kovalu żeś się spieszył i podniecił bo to chyba najbrzydsza sesja najpiękniejszego roweru jaki miałeś, poproszę o poprawę i profil.
A tak w ogóle lepiej powiedz jak tam na 29" z 430mm ogonem!? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna anoda dodaje +100 do prędkości :D 

Na tej trasie, którą dziś jechałem są dwa dość spore piaszczyste miejsca i jedyny minus anody (moim zdaniem) to to, że siada na niej cały kurz i robi się siwa. Ale faktycznie nadrabia wyglądem i tak ;) Nie ma co wybrzydzać... za 4,5k zł nic lepszego nie byłem wstanie znaleźć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że można nawet z kubłem , sorry Cubem  wyjechać , to również nieśmiało dwie foty niestety komórką popstrykane ...

 

Mój to nie SL, PRO czy RACE  ale just LTD -  ale przynajmniej bidon się komponuje :)

 

 

Na marginesie dlugość rury podsiodłowej w moim egzemplarzu (rozmiar  19) wynosi 450mm a nie jak podaje oficjalnie CUBE 470mm -może to być istotna informacja dla osoby rozważającej zakup tego roweru i będącej pomiędzy rozmiarami M i L.Tak naprawdę ten Cube to takie 17.5 -18 cali i w moim przypadku (1.82 cm wzrostu) geo pasuje idealnie .

Polecam obrócenie  mostka i przełożenie dolnej podkładki na górę- po tym prostym zabiegu inny rower . polecam czynność :)

 

Przy okazji witam wszystkich , jest to mój debiut tutaj i serdecznie pozdrawiam z nadzieją pozostania na dlużej.

 

post-169832-0-09950500-1381270912_thumb.jpg

Edytowane przez Mysiura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna anoda dodaje +100 do prędkości :D

Na tej trasie, którą dziś jechałem są dwa dość spore piaszczyste miejsca i jedyny minus anody (moim zdaniem) to to, że siada na niej cały kurz i robi się siwa. Ale faktycznie nadrabia wyglądem i tak ;) Nie ma co wybrzydzać... za 4,5k zł nic lepszego nie byłem wstanie znaleźć ;)

Gdzie dostałeś CUBE 29" na FOXsie za 4500 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej obstawiał, że Cube inaczej mierzył Aha - odblaski zdejmij!

 

oh super ,  dzieki za pełną życzliwości i pozbawioną kompleksów  wskazówkę :)

 

Rzeczywiście muszę bardzo powaznie rozważyć te 5 g  w odblaskach, na pewno będę duużo szybszy i bardziej widoczny po zmroku, dzieki stary

 

Jeszcze raz specjalnie dla ciebie -odległośc od srodka suportu do konca rury podsiodłowej w rozm ramy19   to 450mm  a od srodka suportu do srodka rury podsiodlowej to 410mm  i to są prawdziwe pomierzone wartosci.

 

Wszystkie ramy w Cube LTD mają błędną specyfikację długości rury podsiodłowej (przekłamanie pewnie świadome ,,,) a policzyć inaczej się nie da- no chyba, że ty potrafisz   , no to spoko:)

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/122093-rower-kt%C3%B3ry-cube-ltd-lepiej-wybra%C4%87-z-modeli-na-2013/page-8

post nr 143

 

Jak sie teraz wczytuje w forum to widzę,  że niechęć do marki Cube przenosi się na włascicieli tych rowerów ...

Edytowane przez Mysiura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Trochę zluzuj gumę w majciorach kolego Mysiura.
 

Nikt tutaj właścicieli Kostek nie atakuje, ani nie hejtuje, a kolega wyżej o tych odblaskach, to Ci tylko w żartach napisał. Pośledziłbyś ten wątek dłużej, to wiedziałbyś o co chodzi i się nie obruszał.

Aha, i może wyjaśnisz dlaczego Cube miałby "świadomie przekłamywać" geometrię modelu LTD, bo bardzo ciekawym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...