Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Miejscówę dobrze odgadliście - Dołgie Małe (SPN). Co do siodła to ciągle lekko kombinuję  stąd nieco dziwne ustawienie. Wczoraj stuknął mi pierwszy tysiąc km na Specu. Tak naprawdę ten rower to powrót do MTB po kilkunastu latach, miał być Cannondale SL1, Canyon Al 7.9 w końcu wybrałem Speca - zdecydowała wierność marce, mój poprzedni rower to był Rockhopper `93 :), jeśli sporo będę jeździł to pewnie prędzej czy później pomyśli się o upgradzie - na razie mi styka. Wymienione zostały tylko pedały.

To jest pomost na jez. Dołgie Małe na terenie SPN, popularne miejsce sesji foto :)

 

Cokolwiek dziwne ustawienie siodła na rowerze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę mojego Radona. Od maja przejechane około 1500km i dużo radości. Mniej więcej dwadzieścia minut później byłem na drewnianym pomoście, na któym blesh77 robił zdjęcia swojego fajnego specialized'a :-) Bardzo fajne okolice do jazdy.

 

 

p237.jpg

 

lohn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..to na sztycy to łańcuch??

..do roweru czy dziecka z tyłu co by nie wyskoczyło? :)

 

Syn umie się wypinać z pasów, więc używam łańcucha :)  A na poważnie to łańcuch do przypinania, gdy rower mam na widoku, normalnie używam u-locka Abusa ale na plażę nie chciało mi się go taszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zed, jak syn jeździ w foteliku i buja się na wybojach to fotelik nie dobija do opony?? Ja tak mam w author instinct 29, fotelik hamax. Sorry za OT

U mnie dobija (niestety), a tu bardziej pasujący wątek - http://www.forumrowerowe.org/topic/141221-fotelik-dzieciecy-problem-z-mocowaniem-hamax/ Niestety nie wiem czy są przypadki, że nie dobija :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zed, jak syn jeździ w foteliku i buja się na wybojach to fotelik nie dobija do opony?? Ja tak mam w author instinct 29, fotelik hamax. Sorry za OT

 

Owszem, na wybojach dobija (Hamax). Nauczyłem się jeździć delikatniej i ograniczyłem kontakt z oponą ale mimo wszystko co jakiś czas zahaczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem atak GAS, a to ciężki syndrom, jedyny sposób to ulec.

 

W związku z czym sprzęt zyskał nowe buty. Sry za brak meblościanki, następnym razem będzie.  W zamian jest wykładzina.

 

sz975_20130729_104034.jpg

 

 

 Godne buty. Jakby kto chciał je założyć, to w PL stoją 4000z + 100z za kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła te co są to slr 2013 będą składane na piastach jednych z:

tune King + Kong

ACROS .54

dt 240s

Carbon Ti X-Hub MTB SL

American Classic 130/225

decyzja jeszcze nie zapadła ale chyba nie muszę pisać że ciężko wybrać faworyta z tych piast :P

Jarku nie martw się bo w tym sezonie noga mi jeszcze nie poda tak by cię dogonić na niektórych maratonach tak naprawdę są 2-3 takie gdzie mam szanse mimo lekkiego czołgu :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...