Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

No z tym rozpędzaniem to nie jest taki mit do samego końca bo kwestią podstawową są użyte koła i oponki no i para w nogach,fakt że wolniej go rozpędzić ale jak już dostanie mocy to goli wszystko na swojej drodze i tutaj mówię o szutrach i utwardzonych drogach,na 29" zrobiłem już ponad 8kkm a konkretnie na oponach Geaxa Barro Racer i za nic bym ich nie zamienił na szutrach na inne w swojej klasie są mistrzami dla tych co śmigają na utwardzonym i szutrowym podłożu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek lampka to zimowa opcja ,z kablami myślałem że jest porządek :) Komin pozostał trochę dłuższy ponieważ to nowy amortyzator i muszę pośmigać trochę i zobaczyć czy zostaje u mnie czy idzie w ludzi,a po za tym mi również się podoba :) lecz chciałem usłyszeć opinie jak wygląda ten chrom na amorku w połączeniu z kolorystyką ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy ten zachwyt wynika z emocji, ktore jeszcze nie opadly, czy jakiejs silowej propagandy :) rower ma dosc ciezkie kola - nie moze super przyspieszac, rama ma na oko z 300g wiecej

 

To nie propaganda :) waga tak wskazuje, że rama lekka. A że koła niewylajtowane, to nie szkodzi, przynajmniej szybko się nie wygną w ciężkim terenie, a z taką kasę to dobra relacja jakość/ cena. W każdym razie są możliwości tuningu, a po zużyciu napędu wstawi się xt.

Waga:

http://www.facebook....&type=1

Edytowane przez Maras 79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maras 79, no jestem w szoku i zwracam honor, bo z wiarygodnych zrodel slyszalem, ze rama jest przyzwoicie sztywna, a to najczesciej, szczegolnie przy tak niskiej cenie, oznacza zdecydowanie wiecej, niz 1100g

 

to, ze b9 kupuje sie dla ramy z mysla o rozbudowie, to oczywiste :)

Edytowane przez nabial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIRAS bardzo fajny jest ten rowerek i na żywo prezentuje się o niebo lepiej (pewnie jak wszystkie tutaj ;)

Na pewno już zdążyłeś zauważyć, że wokół tych rowerów toczy się tutaj swoista potyczka prowadząca chyba do nikąd. Cisza w temacie po twoim poście to potwierdza. Stało się to nawet nudne dlatego chyba wszyscy czekają na jakąś fotkę innego modelu. Śledzę temat od początku ale jeszcze nie zdobyłem się na wrzucenie swoich fotek... Mam dokładnie taki sam model jak twój i mogę napisać, że jest to bardzo fajny i wygodny rowerek z bardzo dobrym stosunkiem cena/jakość.

Nawiązując do fotek to wydaje mi śię, że albo wziąłeś za dużą ramę (21') albo jeszcze nie miałeś okazji nim dłużej pojeździć

(masz b.nisko siodełko). Przekrok przy tym rozmiarze jest dość wysoki. Ja mam 187cm wzrostu i mam trochę luzu pod "klulami" ale za to aby wygodnie i efektywnie pedałować sztycę mam wysuniętą na max. A jak twoje odczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@zimone, czego sie obawiasz? ludzie, szczegolnie w internecie, bywaja nieuzasadnienie skrajni w swoich osadach, poza tym to tobie ma sie rower podobac, a nie obserwatorom

 

z szukaniem podloza braku deszczu komentarzy chyba przesadziles :) wg mnie po prostu fotki moglyby lepiej pokazywac rower, a nie akcentowac poboczne tematy - nawet gdyby rower byl bardziej pospolity, niz owy cube, ale fotki dobrej jakosci z gorskim tlem, albo chociaz lasem, to mysle, ze odbior bylby bardziej entuzjastyczny, a tak...proporcjonalnie do zaangazowania wlasciciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i nie jest najwyższych lotów rowerek ale jak dla mnie jest doskonały ładniejsze foto dodam w sezonie jak już zostanie przełożony do niego inny osprzęt bo obecny jest zimowy czyli do katowania na śniegu i błocie śniegowym

http://img221.imageshack.us/img221/8361/20130209154.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak miało być :) Standardowy wygląd był dla mnie troszkę zbyt "młodzieżowy". Zdarłem niebieskie naklejki z kół i amora. Mostek to SMICA 120mm na minusie. (ale chyba trochę przesadziłem z długością - zastanawiam się nad 100mm). Do tego prosta kiera eastona EA70 i rogi radon.

Edytowane przez pawko192
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cały w oryginale z mostkiem 90mm. Myślę, że 100-105 max byłby odpowiedni. na razie mam duzo innych marzeń więc modyfikacji brak. Kompletuje sprzęt do innych sportów. Muszę się zaopatrzyc przede wszystkim w jakiś kask. Myslałem też nad oponami Schwalbe SuperMoto bo dużo jeżdżę po miejskiej dżungli jednak nie po bułki bo boję się gdziekolwiek go zostawić hehe

Daj jakąś fotkę z widokiem kierownicy z innej perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...