Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, to moj 29er.

 

A jako że to mój pierwszy post - to witam wszystkich :)

 

2ef2wb4.jpg

 

Wcześniej miałem zwykłe "górale" i inne rowery, ale wrażenia po przesiadce na Specialized Rockhopper 29 - bezcenne.

Pamiętam swoją pierwszą myśl: to nie rower - to lokomotywa :)

 

Rower na razie (prawie) bez zmian - ale wkrótce może sie to zmieni :)

 

Miłego dnia !

post-158654-0-38049500-1346915477_thumb.jpg

Edytowane przez nabial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to już SID w solo air?

Jeśli tak to podrzucisz jakieś wrażenia?

 

hej, SID XX wg mnie zupełnie nie sprostał zadaniom. Po prostu nie wybierał, a chłopacy dziwili się jak w ogóle mogę na czymś takim jeździć. Od zeszłego tygodnia mam nowego SIDA, nie wiem jaki model :P w każdym razie z aluminiową rurą sterową, model 2013 z którego jestem bardzo zadowolony.

 

taka rame mozna juz kupic czy na razie dostaliscie tylko do timu ?

 

Ramy są na razie dwie. Niebawem dojdzie zielona Barracuda, którą będzie można już zobaczyć na stoisku MBIKE podczas kieleckich targów.

Będzie tam wystawiony także mój rower. Sama rama będzie dostępna w przyszłym roku, ale bardziej będzie się opłacało kupic rower w całości.

Edytowane przez alexdorozala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, SID XX wg mnie zupełnie nie sprostał zadaniom. Po prostu nie wybierał, a chłopacy dziwili się jak w ogóle mogę na czymś takim jeździć. Od zeszłego tygodnia mam nowego SIDA, nie wiem jaki model :P w każdym razie z aluminiową rurą sterową, model 2013 z którego jestem bardzo zadowolony.

 

wychodzi na to ze SID solo podrasował Ci bardziej niż dual..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexdorozala - Barracuda 'nie ma lipy', wymiatacz XC jakich malo ktory w tym temacie.

bwbw - ladny rower, pojechales mocno z tym blekitem. Czy masz juz nazwe dla swojego dwookolowca? - sugeruje 'papa smurf' ;)

 

A propos Rock Shock'ow 2013 to wlasnie niedawno zadziwil mnie fakt SOLO-AIR. Z doswiadczenia (brykalem na RVL'a XX Dual-Position) to cholerstwo nie wybieralo na drobnicy, amor sprawdzal sie dopiero jak posuwalo sie 50km/h po telewizorach na trasach Beskidow.

Teraz ujezdzam dobre, sprawdzone Motion Control + Dual Air (Reba RLT 29er 2012) i dziala tak, jak powininno.

Edytowane przez kovaldesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja już od prawie 2 miesięcy poruszam się na moim Agangu Gangsta 7.29. Na razie seria i tak zostanie do momentu sypania się, no dęte wymieniłem :)

Zaliczone 2 maratony :) i Istebna będzie trzecim :) Rowerek spisuje się super :) Szczególnie na zjazdach jest odpał :) Odczułem to na MP w Dąbrowie Górniczej gdzie jak wyrwałem na zjeździe to siwy dym był za mną :).

post-155462-0-37310100-1347953331_thumb.jpg

 

post-155462-0-87967400-1347953360_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja już od prawie 2 miesięcy poruszam się na moim Agangu Gangsta 7.29. Na razie seria i tak zostanie do momentu sypania się, no dęte wymieniłem :)

Zaliczone 2 maratony :) i Istebna będzie trzecim :) Rowerek spisuje się super :) Szczególnie na zjazdach jest odpał :) Odczułem to na MP w Dąbrowie Górniczej gdzie jak wyrwałem na zjeździe to siwy dym był za mną :).

post-155462-0-37310100-1347953331_thumb.jpg

 

post-155462-0-87967400-1347953360_thumb.jpg

 

Fajna maszynka, i dla mnie w sumie to ciekawostka, bo nigdy o takiej marce nie slyszalem. Podobne giecie gornej rury jak starszych Haro Mary / Beasley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po kilku tygodniach śmigania twentyninerem nie chcę już innego roweru. Jest to Kona Splice po kilku zmianach (Założyłem mostek syntace 90mm - poprzedni 70mm. był zbyt frirajdowy , kierę 680mm, hample Avid Elixir, przerzutki i takie tam...W kolejce czekają korby 2 blatowe Truvativ Firex - przebudowałem z trekkinga 38t-26t). Mimo, że mój aktualny sprzęt jest cięższy od poprzedniego o prawie 2kg. jego własności terenowe są moim zdaniem nieporównywalnie lepsze od od klasycznego mtb. Jedyny minus jaki widzę to zdolność rozpędzania. Rzeczywiście żeby rozbujać tę maszynerię trzeba włożyć więcej energii, ale jak już się rozpędzimy to... Geometria Kony jest genialna - takiej radochy na rowerze nie miałem już dawno. Winkle zbieram z kontrolowanym poślizgiem obu kół w takich złożeniach o jakich nigdy nie marzyłem. Bestia jest mega zwrotna - wymaga tylko większej pracy ciałem. Stabilność i pewność jazdy również na plus. Ja to odczuwam tak jakbym poprawił technikę jazdy w terenie z dnia na dzień. Oczywiście na prostych i łatwych technicznie trasach nie jestem szybszy bo i skąd. Ale w prawdziwym terenie banan z twarzy nie znika. P.S. Uwaga do kolegi Nabiała: górna rura w rozmiarze 18 cali to całe 596mm. Dłuższy niż Cube. Uprasza się o nie krytykowanie. Pozdrower. Waldek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie to ten sam ;)

 

nie negocjowałem, kuriera gratis że tak powiem miałem, za tą cenę warto było wziąć bo osprzęt igła, wizualnie igła i dodatkowo miałem serwis przed zakupem specjalnie na moje zamówienie. Ogólnie sprzedawca bardzo wporządku i fair :)

 

Aha, odziwo poprzedni właściciele (a było ich dwóch) jeździło tym rowerem tylko po szosie. Swoją drogą dobre to dla mnie bo przez to jest jaki jest, a jest naprawdę bliski ideału.

 

Ogólnie parę rzeczy mam jeszcze do wymiany (własne preferencje)

Edytowane przez gms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie to ten sam ;)

 

nie negocjowałem, kuriera gratis że tak powiem miałem, za tą cenę warto było wziąć bo osprzęt igła, wizualnie igła i dodatkowo miałem serwis przed zakupem specjalnie na moje zamówienie. Ogólnie sprzedawca bardzo wporządku i fair :)

 

Aha, odziwo poprzedni właściciele (a było ich dwóch) jeździło tym rowerem tylko po szosie. Swoją drogą dobre to dla mnie bo przez to jest jaki jest, a jest naprawdę bliski ideału.

 

Ogólnie parę rzeczy mam jeszcze do wymiany (własne preferencje)

 

 

Czyli 3,5k.

 

Obserwowałem aukcje z tym Bianchi w lipcu, ale jak kolo poodwoływał oferty przed zakończeniem aukcji z powodu 'serwis', to mi przeszło.

 

Jeżeli nie jest trefny, to się opłacało :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z nim rozmiawiałem (rozmiawiałem dobre kilkadziesiąt minut o rowerze wykonując kilkanascie telefonów) rower poszedl na serwis bo gosciu nie jest obcykany w rowerach i okazalo sie ze kaseta sie poluzowala i pare innych pierdół, ale nie ma się co dziwić nie dość że elementy eksploatacyjne to i rower 3-letni.

 

P.S. tak 3,5

Edytowane przez gms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...