Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

dovectra - jeśli Twój umysł nie potrafi odróżnić "przykładu" od "porównania" to chyba masz lekki problem (?)  :)
Można też:
wegetarianin - mięso wolu vs drób
daltonista - kolorowy sweterek vs beżowa bluzka
humanista - rysunek techniczny wnętrza piasty planetarnej vs rysunek "ciekawego" układu scalonego 
itd itd itd...
i ke? że alu to mięso wołowe? hehehe 

 

ps: a przy okazji "gejów" proponuję przyjrzeć się awatarowi Ivana :D

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ściągnij proszę plastikowy rockring z korby, wywal nóżke, przełóż mostek na minus, daj ciut szerszą kierownicę  i masz całkiem fajny rowerek ;) Będzie lepiej się prowadził i na pewno lepiej podjeżdzał.

 

 

 

Nie słuchaj go.... Nóżka jest po to aby roweru nie kłaść albo za każdym razem nie szukać ściany do opierania, szersza kierownica może być problematyczna w przeciskaniu się przez korki a mostek na miunus sprawi, że twoja pozycja nie będzie komfortowa. Jeśli się go posłuchasz to faktycznie rower będziesz prowadził a przecież nie po to kupowałeś, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Nie słuchaj go.... Nóżka jest po to aby roweru nie kłaść albo za każdym razem nie szukać ściany do opierania, szersza kierownica może być problematyczna w przeciskaniu się przez korki

Może właściciel się wypowie czy kupił crossa na grubych kołach czy rower do maratonów.

Nóżka i osłona blatu moim zdaniem trochę nie teges. No ale co kto lubi, palcami wytykać nie będą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj go.... Nóżka jest po to aby roweru nie kłaść albo za każdym razem nie szukać ściany do opierania, szersza kierownica może być problematyczna w przeciskaniu się przez korki a mostek na miunus sprawi, że twoja pozycja nie będzie komfortowa. Jeśli się go posłuchasz to faktycznie rower będziesz prowadził a przecież nie po to kupowałeś, nieprawdaż?

mistrzowska porada,

zapomniałeś tylko dodac że powinien zamontować stalowy bagażnik, pełne błotniki konieczne z chlapaczami, zapakować jak zniewieściały cygan w miliard sakw i pierdyknąć na wyprawę życia do Katowic

 

szerokości.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij proszę plastikowy rockring z korby, wywal nóżke, przełóż mostek na minus, daj ciut szerszą kierownicę  i masz całkiem fajny rowerek ;) Będzie lepiej się prowadził i na pewno lepiej podjeżdzał.

 

 

W przyszłym roku mam zamiar wystartować w mistrzostwach Wielkopolski więc będę musiał to uczynić. W tym roku dam sobie spokój. Dzięki za porady Teodoryk :)

Robert, stopkę zostawię na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zaraz Nabiał wytknie co niektórym "zatwardziałą i bezmyślną miłośc"...... no ale jak tu nie napisac "Świetny ten Roman!"   :)
Najlepsze, że ten kolor (idealnie paprykarzowy) na każdym z Romanów wygląda inaczej....

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może tak dla odmiany wrzuci ktoś jakiegoś brzydkiego 29era na słabym osprzęcie wyrwanego gdzieś za psie pieniądze albo złożonego w cenie makrokeszu (no może troche pszesadziłem) ;)  bo tak się zastanawiam czy każdy (prawie) ma tutaj rower za kilka albo kilkanaście tyś. czy po prostu sporo osób się wstydzi swojego sprzętu.....jakkolwiek to brzmi ;)

 

Ja mam takiego :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

bez jaj i sztucznego pudrowania noska...
..że niby który? i co prezentuje? :) Bo tak na moje oko ani jeden ani drugi nie piszę się na listę: "rower marzeń", a już na pewno nie na: "ze złomu wyrwany" (ZTRY? hehe). tak mi sorry...

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...