Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Jak niefajnie zobaczyć jest kolejnego Treka G2 trzymanego na:

- korytarzu

- klatce schodowej

- piwnicy

- strychu

- wyjętego dopiero z kartonu

- itd itd.

 

Chcecie się pochwalić tymi rowerami, to się nimi przejedźcie gdzieś. Rowery tak pokazane jak to robicie można spokojnie zobaczyć w katalogach lub sklepach. Dajcie zdjęciu trochę duszy. Proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
geo G2

G2 przy 50 czy 55mm offsecie cannona na 2015 albo takim starym jones biku jest jak mag21 przy bomberze.. już się chłopaki tak tym nie podniecajta.... 

Może z 5 lat temu można było jeszcze wierzyć, że GF znów odkrył Hamerykę ale dziś inni latają na Księżyc.

 

Rambol, szkoda tłumaczyć co stronę co "wypada" a co nie. Nie ma "zabronione" to jest i ścianka i rower mdły aż do bólu.

 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anarchy

Zgoda po całości. Chyba muszę poszukać jakiegoś katalogu Treka na rok 2013, żeby zeskanować fotkę i moją Cobię tu zapostować, to może ktoś zrozumie.

 

Co do geo G2, to musiałbyś pośmigać na jakimś Treku, to byś zrozumiał. Mam jako takie porównanie, bo większość moich znajomków na 29ery ujeżdża (Kross, Scott, Cube, On-One) i każdy zgodnie stwiedza, że moja Cobia jednak "lepiej" jeździ. Coś jednak w tym jest i to nie tylko w magicznym offsecie. Dla ciebie jednak poleciłbym Trek Sawyer (notabene piękny klunkers), bo od aluminium mógłbyś dostać jakiegoś zakażenia, albo coś.

 

Moja Cobia ma już i tak dostatecznie spapraną geometrię G2 względem wizji Garego (różnej wielkości koła 28/29+, kąt główki 68, widelec przydługi) ... a to jeszcze nie koniec. Jak będzie gotowa w całości, to się podzielę fotką na tym wątku ... tylko będę musiał ją ubrudzić i w jakiś las zaciągnąć.

 

A może czytelnicy wolą fotkę Cobii z garażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..pewnie tak...
...szkoda tylko, że jakoś w ogólnych testach aż tak wielkiego szału nie ma... 
są rowery z krósztymi ogonami, niższymi suportami, lepszymi kątami czy tak radykalnymi mostkami jak nowe kiszpańskie byki..
Wiesz Rambolu... Ty nie jeździłeś też na Sarnie79 ani pewnie na canondach 2015, ani pewnie jensona pod tyłkiem nie miałeś.... ;) I tak sobie możemy.....
Widzisz, gdybyś miał stalówkę tobysmy sobie na paprykarzu pojeździli, wymienili uwagami i skrętami... ;)

no tak, inny amor, inne kąty, zaraz zmieni sie mostek ale G2 jak duch święty wisi nad tą Twoją cobią i jej pomaga w ciasnych zakrętach :D
to się nazywa "placebo"

może koniec OT?

 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ... niedawno miałem przyjemność oswajać się z Canfield Nimble 9 :thumbsup: i wiem co to stalowy 29er z krótszym ogonem (415mm).

Sarenki nie miałem pod sobą, to fakt.

Jak mnie dopadnie mocne postanowienie zmiany ramy, to widze kilka opcji:

- albo będzie to Sawyer, który mnie prześladuje nocnymi wizjami swojej G2 i nieodpartego klunkerskiego piękna,

- Kona Honzo

- Trek Superfly

Canfielda Nimble nie chcę, bo o ile teraz mam problem z podrywaniem przodu to na tym Canfieldzie miałem problem z utrzymaniem go na ziemii. Niemniej jednak feeling roweru jest niesamowity! Takie bękarcie dziecko BMX, Downhill i XC.

 

G2 - placebo, nie placebo ... organizm po prostu zasymilował mi się z tą geometrią i niechętnie przyswaja inne

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ... niedawno miałem przyjemność oswajać się z Canfield Nimble 9 :thumbsup: i wiem co to stalowy 29er z krótszym ogonem (415mm).

 

Jak mnie dopadnie mocne postanowienie zmiany ramy, to widze kilka opcji:

- albo będzie to Sawyer, który mnie prześladuje nocnymi wizjami swojej G2 i nieodpartego klunkerskiego piękna,

- Kona Honzo

- Trek Superfly

Canfielda Nimble nie chcę, bo o ile teraz mam problem z podrywaniem przodu to na tym Canfieldzie miałem problem z utrzymaniem go na ziemii. Niemniej jednak feeling roweru jest niesamowity! Takie bękarcie dziecko BMX, Downhill i XC.

 

 

 

Po zestawie, z Cobią włącznie, mniemam, że jesteś człowiekiem Renesansu, albo inaczej - lubisz panny tuzinkowe (Cobia, Superfly) i wystrzałowe (Sawyer, Honzo),

tylko najfajniejszą wariatkę N9 wyrzuciłeś :teehee: .

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tutaj nie rozumiem  :icon_confused:  czemu są te okropne fotki kartonowców wystawione na widok publiki by oko ichniejsze zniesmaczały zamiast namaszczać widokiem w pięknych okolicznościach natury?  :woot:

A w ogóle to dlaczego mój Mikuś jest taki czysty a wasze brudne aż kipi z nich? :sick:  Jutro to zmienię a bynajmniej postaram się to zrealizować i przeciągnę się po jakimś błocku bo już dawno nie byłem upodlony w piachu,błocie i pocie  :thumbsup:  :laugh:

A tutaj to w drodze po Łaciate byłem 

2014-06-27-615.jpg

Edytowane przez venom2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czegoś tutaj nie rozumiem   czemu są te okropne fotki kartonowców wystawione na widok publiki by oko ichniejsze zniesmaczały zamiast namaszczać widokiem w pięknych okolicznościach natury?  A w ogóle to dlaczego mój Mikuś jest taki czysty a wasze brudne aż kipi z nich?  Jutro to zmienię a bynajmniej postaram się to zrealizować i przeciągnę się po jakimś błocku bo już dawno nie byłem upodlony w piachu,błocie i pocie   

 

Widocznie twój, to salonowiec, francuska kokota pławiąca się w atłasach  :icon_wink: a nasze, to podłej natury odszczepieńce lubujące się w nikczemnej naturze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaszły małe zmiany względem stocku i tak perełka (Kross Unplugged) dostała nową kierę, prostą KLS (60cm), oponki Maxxis Grifter 2.0 i nexusa 3 na tył. Umieszczuchowiłem trochę tę kozicę :) Pod kopiec powstańców wspięła się bez problemu a i zjazd również się udał.

 

kopiec%2Bpowsta%C5%84c%C3%B3w.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W sensie po schodach?
Kopiec Postańców jest genialny dla osób, co skaczą na roweruch, widzę w tym roku poprawili trasę i jest tyle super hopek, profili i uskoków,  że serce się unosi :) To ogólnie ciekawa górka, dla szarego przechodnia ot miejsce upamiętnienia rozwałki Warszawy, z wielkim pomnikiem na szczycie schodów w postaci kotwicy PW, a jak się zjedzie w krzaki wyłania się zalesiony tor do skakania dla rowerków na całej długości zbocza. Świetna sprawa. Ja oczywiście wjechałem sobie boczkiem po nim :) Polecam. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiec Postańców jest genialny dla osób, co skaczą na roweruch, widzę w tym roku poprawili trasę i jest tyle super hopek, profili i uskoków,  że serce się unosi :) To ogólnie ciekawa górka, dla szarego przechodnia ot miejsce upamiętnienia rozwałki Warszawy, z wielkim pomnikiem na szczycie schodów w postaci kotwicy PW, a jak się zjedzie w krzaki wyłania się zalesiony tor do skakania dla rowerków na całej długości zbocza. Świetna sprawa. Ja oczywiście wjechałem sobie boczkiem po nim :) Polecam. 

 

Wiemy, wiemy.  I pamiętamy, że prawdziwi faceci zaczynają zjazd na samym szczycie, na lewo od pomnika. Dobra miejscówka na wyćwiczenie różnych kątów i konfiguracji lądowania na drzewie ;)

 

@venom - plecak to chyba nosił Twój aparat w momencie kliknięcia.

 

No i znowu się zsunąłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

plecak to chyba nosił Twój aparat w momencie kliknięcia.
Plecak wisi na barierce jak widać na załączonym obrazku :laugh:  popraw oparcie w fotelu lub kup fotel z podparciami na ręce  :laugh:  dawaj lepiej fotę swojego bajka bo pewnie gdzieś wypełzłeś z nim ostatnio tylko siedzisz cicho i nic nie wstawiasz  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...