Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Kross Level B4 - Rama XL >23" - 5 dni od zakupu drugi raz w terenie ;)http://www.mudserwis.com/kross-level-b4-2013-p-3280.html?osCsid=fa9276ab886bca92316305bbf6a4f86a
Wszystko fabryczne, ale już wiem, że opony będą do zmiany (teraz są Schwalbe Rapid Rob PP 29""x2,1) jeżdzę tak 60% asfalt 40% teren i wydaję się bardzo miękkie więc szybko się zetrą. 

Zastanawia mnie tez jak będzie się sprawował amortyzator jeśli chodzi o sprawność w czasie ( teraz SR suntour XCR RL ).

Wybrałem wersję B4 bo B6 różni się tylko amortyzatorem niby jest lepszy, ale na moje 94 kg zbyt mały przekrój 28 mm ten aktualny ma 30 mm ;)
Powiem szczerze, że uczę się jeździć na nowo, wcześniej miałem ramę 19" koła 26" rower był zwrotny jak na mój wzrost 195 cm. Muszę się przyzwyczaić do nowego rozmiaru :D

9efb633174c2defdgen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie strasznie na mnie siedliście, to zdjęcie, to dwa cale za dużo w rozmiarze. Jak jeżdżę to nie ma ze sobą super lustrzanki, a w telefonie mam aparat taki jaki mam i ze względu na pracę jaką wykonuję (pałętam się po budowach i dyryguje palcem tzw. jednopalczasty ze mnie ;) ) nie inwestuję w coś lepszego bo nie jeden tel. został już zalany betonem ;)
Druga sprawa fakt Kross B4 maksymalny rozmiar ramy ma 21" mój błąd pojawił się stąd, że jeden ze sprzedawców wprowadził mnie w błąd kiedy pytałem o rozmiar w calach ramy XL później to zweryfikowałem, ale 23" cale zostały w głowie. Wybaczcie ;)

 

Edytowane przez michalM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj - kolega się "jordnął". Napisał prawidłowo, że XL, tyle, że w tym Krossie XL = 21". Dać mu spokój! :)

 

Yoshi, czyżbyś się pozbył swego EVO 29?

Jeszcze nie do końca pozbył ale rama czeka na wystawienie na allegro, w weekend postaram się o jakieś fotki roweru na nowej ramie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...