Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

@darty a czy to aby na pewno 29 calowiec?

 

Na pewno są tam koła o rzeczonym rozmiarze. Najnerowej goemetrii to-to ni ma. Prócz tego sam wpadłem na pomysł przesunięcia tego i owego by jeździć z dużymi kołami, z czego jestem dumny a przy tym zadowolony z efektu. Dla Ciebie @anarchy może to być rower z kołami 29 w ramie, którą zaprojektowano pod małą kiszkę. Na pewno teraz już wszystko jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@darty, ej, la lubię takie eksperymenta i historyje. Sam kiedyś zbudowałem podobne cudo jako najtańszy bułkowóz (rama i wideł ze złomu) -i tak ukradli :D Pytałem bo rower nie wygląda w proporcjach na 29". Rozumiem, że przelutowałeś trzpienie pod canti? No i jak się jeździ na tak wysokim suporcie? :D W takie błoto to chyba jak znalazł, nawet jak się zatopi to butów nie popaprasz  :thumbsup:

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno są tam koła o rzeczonym rozmiarze. Najnerowej goemetrii to-to ni ma. Prócz tego sam wpadłem na pomysł przesunięcia tego i owego by jeździć z dużymi kołami, z czego jestem dumny a przy tym zadowolony z efektu. Dla Ciebie @anarchy może to być rower z kołami 29 w ramie, którą zaprojektowano pod małą kiszkę. Na pewno teraz już wszystko jasne?

 

Jasne, ale to raczej powinno być w dziale :

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/130279-rowery-nietypowe-tlusciochy-roznokolowce-29-monstercross-jedynaki-bezprzerzutkowce-itp/page-87

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darty, ej, la lubię takie eksperymenta i historyje. Sam kiedyś zbudowałem podobne cudo jako najtańszy bułkowóz (rama i wideł ze złomu) -i tak ukradli :D Pytałem bo rower nie wygląda w proporcjach na 29". Rozumiem, że przelutowałeś trzpienie pod canti? No i jak się jeździ na tak wysokim suporcie? :D W takie błoto to chyba jak znalazł, nawet jak się zatopi to butów nie popaprasz  :thumbsup:

 

 

Sporo czasu minęło zanim się zdecydowałem na przestawienie tylnych piwotów i dwóch poprzeczek. Pracy było mało a w lutowanie się nigdy nie bawiłem, stąd tylko spawy a potem czyszczenie ramy i malowanie proszkowo. Widelec zmieniałem ostatnio, zupełna taniość i połknie też oponę 2.2. Suport jest wyżej i to dobrze. W okolicy, którą zamieszkuję sztywna konfiguracja się sprawdza. Czasem jakieś maratony no i wtedy ramiona pracują. Ale jak myślę gdzie, po czym i jak szybko na nim jeździłem/zjeżdżałem to aż teraz ciary po mnie łażą...

 

 

 

 

 

Wybaczę Twoją zasadniczość i dlatego następny mój rower i kolejny będziesz oglądać zapewne już we właściwym dziale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link działa jak najbardziej fajna żółć :thumbsup: 

 

 

W planach tylko zmiana siodełka na San Marco Concor i mostek z większym kontem myślę tu o +/- 10 stopni .
 

 

Co do siodełka to idealne byłoby jakieś z żółtym akcentem wg mnie dla dopełnienia całości, a co do mostka to uważaj, żeby to konto w nim nie wyssało Ci pieniędzy z bankowego :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...