Skocz do zawartości

[pogadajmy] Co dziś zepsułeś w rowerze


Plastyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie zrywam łańcuchów, bo nie używam shimano :D

 

Dzisiaj podczas pompowania dampera, okazało się, że wężyk od pompki się wybulił. Więc zepsułem to bardziej. Uciąłem wężyk i pewnie w poniedziałek idę z tym do tepera (taki sklep z hydrauliką i pneumatyką w Rze.)

 

Niestety poza rozcięciami opon i łapaniem kapci, nie miałem więcej popsuć roweru. Ja raczej w tą drugą stronę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj jadąc po pracy, z torbą przewieszoną przez ramię i do końca nie dopiętą, te zwisające luźno paski od torby z tymi klamerkami co pozwalają ją zamknąć wpadły mi między szprychy na środku skrzyżowania no i się wyłamały :) Mam więc teraz niedomykającą się torbe i niesprawny rower..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio na sporej górze gdy zjeżdżałem usłyszałem syk z tylnej opony ,zapatrzyłem się na tył i sie przewróciłęm nic powarznego sie nie stało bo aby błotnik rozwaliłem .

Potem byly takie wyboje to pojechałem miałem ok . 30 km / h , niestety nie wyrobiłem się w łuku i poszedłem na drzewo . Naszczeście ja zeskoczyłęm wcześniej .I tak calusienki rower rozwalony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pęknięta szprycha w tylnym kole, no to wymiana w domu, centrowanie i podczas naciągania szprych, jedna szprycha wylazła z nyplem z gniazda obręczy  :icon_confused:

Teraz pytanie, czy da się kupić nypel z szerszą główką? Bo zastanawiam się, czy nie dać jakiejś szerszej podkładki i próbować to tak złożyć. Obręcz w tym miejscu się ewidentnie wykruszyła i dziura jest większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...