Skocz do zawartości

[film] Warszawa


torn

Rekomendowane odpowiedzi

No montaż dobry, muzyka może być. Jazda też ani zła ani dobra. To teraz pytanie. Jaki sens/przesłanie ma ten filmik?

Hmm, nad przesłaniem się nie zastanawiałem, jak 90% autorów filmów na YT :) A tak na serio to film nie ma żadnego głębszego dna i ukrytego znaczenia. Ot, jadę sobie do pracy.

 

rowerek mtb i praktycznie sam asfalt z minimalnym szuterkiem mu fundujesz :mellow:

Takie życie. Mieszkam na Woli, pracuję w centrum Warszawy. Ciężko po drodze o fajne singletracki i epickie (tfu) przewyższenia.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pytam! Co za sens jest wstawianie czegoś bezsensu i marnowanie czyjegoś czasu? Oczywiście jest dużo filmików na YouTube'ie bez sensu ale omijam je. Powiem jak dziecku: czy jak wszyscy zaczną skakać z mostu to Ty tez będziesz?

Nie rozumiem dlaczego przyjąłeś postawę, że ktoś śmieci internet to Ty też powinieneś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pytam! Co za sens jest wstawianie czegoś bezsensu i marnowanie czyjegoś czasu? Oczywiście jest dużo filmików na YouTube'ie bez sensu ale omijam je. Powiem jak dziecku: czy jak wszyscy zaczną skakać z mostu to Ty tez będziesz?

Nie rozumiem dlaczego przyjąłeś postawę, że ktoś śmieci internet to Ty też powinieneś.

To ja odpowiadam!

Odnośnie marnowania czasu - nikt Cię nie zmuszał do klikania play i oglądania całości filmu. Trzeba było ominąć ten film.

Odnośnie braku sensu - sens to rzecz względna. Np. nyan cat jest bez sensu, czemu więc został obejrzany 70mln razy? Wydaje mi się że mój film ma odrobinkę więcej sensu, ale nie mówię, że jest lepszy ;)

Odnośnie mostu - a jeżeli komuś sprawia przyjemność skakanie z mostu? Albo robienie filmów bez sensu?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pytam! Co za sens jest wstawianie czegoś bezsensu i marnowanie czyjegoś czasu? Oczywiście jest dużo filmików na YouTube'ie bez sensu ale omijam je. Powiem jak dziecku: czy jak wszyscy zaczną skakać z mostu to Ty tez będziesz?

Nie rozumiem dlaczego przyjąłeś postawę, że ktoś śmieci internet to Ty też powinieneś.

 

Widzę, że kolega świat ratuje nie od tej strony co trzeba ;)

Jeśli oglądasz coś co Cię nie ciekawi, to sam marnujesz swój czas, a nie ktoś Tobie.

 

Mnie też film nie zauroczył jakoś specjalnie (bo też nie ma czym - droga do pracy klepana zapewne niemal z automatu), ale po prostu pobawiłem się suwakiem, przejrzałem i tyle - fajnie że się komuś chciało.

Są takie pierdoły w internecie przy których ten filmik zasługiwałby na Oscara :)

 

 

@morfish - w nawiasie jest napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...