Skocz do zawartości

[amortyzator] nie ugina się.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam. Mam problem z moim amortyzatorem Rst Launch Ra 130mm, a mianowicie amortyzator początkowo prauje dobrze ale po chwili zachowuje się jakby "nałykał się powietrza" sztywnieje i się w ogóle nie ugina, nie pomogło wyjęcie elastometru, Jedną ciekawą rzeczą jest to iż po odkręceniu korka od sprężyny i wkręceniu go, amor chwilowo znów pracuje dobrze. W czym tkwi problem ?

Napisano

U kolegi też był sztywny, to jak coś robił i odkręcił podany tu korek i przez przypadek go omielił czy coś i udało mu się później go zakręcić to pracował idealnie nawet pod wagą 45 kg ;)

Napisano

a co zrobić jeżeli w lewym teleskopie łądnie da się regulować twardość a w prawym też sie da ale jest bardzo duzy opó ;/

dodam zę stało się to jak wkręciłem go niechcący na maxa :( da się jakośto naprawić ???

 

Regulacja dziłą normalnie tylko jest bardzo ciężko regulowqać prawym . Lewy bez zarzutu

Napisano

lewy (taki czarny) jest od regulacji napręzenia wstępnego a prawy od tłumienia, spróbuj na początek zdjąć same pokrętło i zobacz co tam się dzieje,

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...