Skocz do zawartości

[top cap] carbonowy


Sime

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie ponieważ dostałem wraz z nową ramą XtC top cap z carbonu. Niestety wyposażony jest w śrube z łbem stożkowym i w związku z tym mam pytanie czy moge wsadzić zamiast tej śruby normalną śrubę imbusową z łbem wacowym bez podkładki ( chowa się troche ) czy zastosować podkładke i łeb będzie całkowiecie wystawał poza top capa.

 

topcap9bo.jpg

 

PS. Może ktoś ma też taki kpasel i zastosował jakiś patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyposażony jest w śrube z łbem stożkowym i w związku z tym mam pytanie czy moge wsadzić zamiast tej śruby normalną śrubę imbusową z łbem wacowym bez podkładki ( chowa się troche ) czy zastosować podkładke i łeb będzie całkowiecie wystawał poza top capa.

ten element w zasadzie nie przenosi obiciazen, wiec mozesz go nie montowac wcale (o ile zdolasz bez niego skrecic stery bez luzu) albo przykrecic go w dowolny sposob. chcialbym tylko zauwazyc, ze sterczacy leb sruby bedzie dla ciebie niebezpieczny np. przy upadku.

ps. dlaczego fabryczna sruba Ci nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wałek-carbo cup i stalowa srubka wewnatrz-brawo produck menager gianta!lol

a co do tematu to srube zaloz jaka chcesz jak skrecisz sruby na mostku to i tak ta sruba juz do niczego nie bedzie potrzebna,a ze troche wystaje...mi sie wydaje ze jest duzo bardizej wystajacych rzeczy ktorye moga byc niebezpieczne przy wypadku od tej srubki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...