Skocz do zawartości

[Zawody]Wspólne starty


safian

Rekomendowane odpowiedzi

Dosłyszałam newsa, że można pobrać aplikację "z mazovii" (nie zupełnie wiem dokładnie o co kaman), która podczas jazdy pokazuje aktualną pozycję wśród uczestników. Pozycję, czyli miejsce. Orientujecie się, tak z ciekawości zapytam choć wiem, że wystarczy badać swój czas :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@Sol: Mimo, że było nieco więcej przewyższeń (wyszło mi 342m), to trasa łatwiejsza, mniej piachu, więcej miejsca do wyprzedzania, ale fajnie było :)

 

Nie, najwyżej jutro do nich napisze jak nie będę miał DSQ w cyklopedii :F

 

No kurna no:

http://www.cyklopedia.mazoviamtb.pl/wyniki.php?kat=wyc&race=1&mczas=1

Nawet nie DSQ, tylko DNF mam, żadnego międzyczasu... napiszę donich, chociaż pewnie to nic nie da :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się zbytnio, nawet w wynikach sektorowych jest duży bałagan. niektórzy zawodnicy wystęują 2, 3 razy i mają nierealne czasy. Napisz, powinieneś być na listach awaryjnych, tzw. sędziowskich. Jedyny kłopot może być z udowodnieniem, że jechałeś MEGA ale sędzia z międzyczasu również powinien mieć Cię na liście. Masz też dwóch świadków jak jechałeś obok lukasa finisz.

 

Niezależnie od błędów z ratingu wychodzą awanse (dla FR TEAM):

 

Ruda 9->7 Fit jest bardzo zdradliwy i "karany" w klasyfikacji do sektora

lukas 373pkt 11-> 5

safian jw.

bobiik prawdopodobnie sam początek 6-tego ale to się może jeszcze zmienić na korzyść bo różnica czasowa była minimalna

 

 

W chwlii obecnej zupełnie pomieszali bazę danych. Powyższe obliczenia opierają się jeszcze na poprzedniej, dobrej wersji. Chyba czeka ich pracowita noc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sol: Mimo, że było nieco więcej przewyższeń (wyszło mi 342m), to trasa łatwiejsza, mniej piachu, więcej miejsca do wyprzedzania, ale fajnie było :)

 

Nie, najwyżej jutro do nich napisze jak nie będę miał DSQ w cyklopedii :F

 

No kurna no:

http://www.cyklopedi...&race=1&mczas=1

Nawet nie DSQ, tylko DNF mam, żadnego międzyczasu... napiszę donich, chociaż pewnie to nic nie da :|

 

A sprawdziłeś chipa przed startem? Może Cię w ogóle nie widzieli.

Też wykryłem małą lipę. A mianowicie jak wspominałem minąłem na 17 km dziewczynę z 4F (pewnie Żur, bo Goryckiej nie widziałem :) ) Później mnie na 100% nie mijała, a ma czas 1:50. Co im się posypało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisz, powinieneś być na listach awaryjnych, tzw. sędziowskich.

Znaczy na mecie był sędzia, który spisywał czas zawodnika analogowy (czyt. przy użyciu kartki i długopisu), czy jak to wygląda? No i skąd w takim razie wiedzą, że wystartowałem ze swojego sektora? :D

 

Jednak ten czarny chip przyniósł pecha :c

 

@Pomirot: No właśnie chipa sprawdzałem i wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten maraton był jakiś dziwny, w ogóle.

 

Na zdjęciach np P. Jabłczyńską widać... tylko na zdjęciach :-) Może nie tylko Ty Safian miałeś niefart z chipem. Być może pojawisz się dopiero. W tamtym sezonie także pisałam do admina, bo nie było moich wyników. Spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz czasu się temu przyjrzeć ale rating masz troszkę wyższy niż Łukasz więc gdzieś w systemie musi być poprawny(lub poprawniejszy) wynik. U mnie dodali minutę jakbym jechał z 1-ego sek nie z 2-go ale nie ma co o to kopii kruszyć. Inna sprawa, że policzyli sektory w ficie ze współczynnikiem dla mega co jest wbrew ich regulaminowi ale zgadza się ze zdrowym rozsądkiem :) Trzeba dać im jeszcze dzień, dwa na uprzątniecie spustoszeń jak po wirusie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Rating mam lepszy, bo mam tam wpisany tylko start w PolandBike, w Mazovii jestem wycofany ciągle :D

No nic, przynajmniej kontakt jest sprawny i tam szybko naprawiane jest, więc pewnie szybko wszystko będzie dobrze :)

 

Wiadomo coś o objeździe Piaseczna? Święta kurde i jakaś lipa będzie pewnie :/

 

@DOWN: Jednak zapłaciłem, wystartowałem, wymęczyłem się i wymarzłem nie po to, żeby znów startować z 11 sektora :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...