Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie wydłużony czas realizacji to byłby to bardzo dobry sklep. Jak komuś się nie spieszy, to można go polecić.A jak komuś zależy na szybkiej realizacji to omijać z daleka.

A teraz kupiłem jakąś pierdołkę bo mieli o połowę taniej.

PS. Muszę uczciwie przyznać,że raz mi przysłali szybko - 2,3 dni aż byłem w szoku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ocena - pozytywna nie rozumiem negatywnych opinii.Ja jestem bardzo zadowolona,miły kontakt,promocje. wedlug mnie warto!

No nie wierzę. Może to konkurencja pisze te komentarze, żeby ośmieszyć bikestację? Przecież nic pozytywnego z tej działalności chyba dla nich nie wynika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem problemu z BikeStacją.

W niedziele koło 23 zamówiłem Kilka drobnych częsci(korek do ht2 i klucz) + linka przerzutki.

Płatność payu.

Wczoraj w poniedziałek przyszedł paragon na maila. ok xD

Dziś wtorek pisze:

12:46 No spoko mam paragon, a gdzie paczka bo dziś nie doszła

13:15 Dostaje wiadomość ,że wysłana bedzie dziś lub jutro.

13:16 odpisuje: Aha , ostatni mój zakup u was.

13:26 Dostaje informacje ,ze moje zamówienie zostało skompletowane i numer przesyłki etc.

13:27 Dostaje maila z informacją: Czy jesteś zadowolony z zakupów u nas.

 

Nie ogarniam, czy oni są tacy leniwy czasami ,że trzeba ich ponaglać....  

Liczyłem ,ze paczka bedzie dziś. Wg bikestacji kupienie w niedziele to dostarczenie w piątek.

Dobrze ,że jestem chory, to i tak jeździc nie moge....      

Raz jest wszystko perfekcyjnie a czasami zapominają o paczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludzie y na temat bikestacji piszecie, u mnie krótka pilka, zamówiłem odbiór osobisty płatność przy odbiorze, pani mi maila piszę że nie ma takiego towaru, zamówione były jeszcze 4 inne graty, odmówilem zakupu, na sklepie części są,  a ostatecznie okazuje się że ich nie ma u nich i u dystrybutora, 

Ocena negatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem problemu z BikeStacją.

W niedziele koło 23 zamówiłem Kilka drobnych częsci(korek do ht2 i klucz) + linka przerzutki.

Płatność payu.

Wczoraj w poniedziałek przyszedł paragon na maila. ok xD

Dziś wtorek pisze:

12:46 No spoko mam paragon, a gdzie paczka bo dziś nie doszła

13:15 Dostaje wiadomość ,że wysłana bedzie dziś lub jutro.

13:16 odpisuje: Aha , ostatni mój zakup u was.

13:26 Dostaje informacje ,ze moje zamówienie zostało skompletowane i numer przesyłki etc.

13:27 Dostaje maila z informacją: Czy jesteś zadowolony z zakupów u nas.

 

Tego akurat nie rozumiem, akceptujesz regulamin przy zakupie w którym jest mowa, że wysyłka do 5 dni roboczych, a potem po 2 dniach "strzelasz focha" że nie masz paczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tego akurat nie rozumiem, akceptujesz regulamin przy zakupie w którym jest mowa, że wysyłka do 5 dni roboczych, a potem po 2 dniach "strzelasz focha" że nie masz paczki...

Założyłeś konto specjalnie żeby napisać to jedno zdanie? Szacun :)

Powinno być:

Morti

Świeżak

1 postów

Płeć:Mężczyzna

Skąd: Bikestacja ;)

 

Ale wracając do Bikestacji jako sklepu to jednak daje im jeszcze szansę, może się jeszcze chłopaki wyrobią (byle nie jak przysłowiowe gacie w kroku): kupowałem ostatnio i przesyłka była nadspodziewanie szybko, rzekłbym nawet ,że zmieścili się w terminie i to bez poganiania mailami.

Tylko tym razem kupowałem przez allegro i pewnie tu jest rozwiązanie tej zagwozdki ;)

Ocena:  pozytywnie zaskoczony ale nadal nieufny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowym problemem BS jest to, że nie dają rady ogarnąć stanów magazynowych swoich i swoich dostawców. Wiele razy rozmawiałem z pracownikami BS odnośnie swoich zamówień (których było całkiem sporo, niestety o ile pamiętam każde wymagało zmian ze względu na fałszywą dostępność) i moim zdaniem oferowanie towaru, którego nie mają i mieć nie mogą nie wynika ze złych intencji tylko totalnej rozpierduchy i braku integracji systemu informatycznego ze światem otaczającym. To połączone z żółwim tempem realizacji różnych faz danego zamówienia daje w efekcie bardzo negatywny obraz całości w oczach klientów, którzy są przyzwyczajeni przez inne sklepy do "nieco" innej kultury i jakości obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd pomysł, że konto założone w celu napisania jednego zdania ? :) Poza tym chyba każde konto rozpoczyna się od 1 posta, no chyba, ktoś wpada w szale entuzjazmu na forum i natychmiast ma coś do powiedzenia w każdym temacie który napotka ;)

Pierwszy post jest zazwyczaj przywitaniem a nie obroną Bikestacji "w szale entuzjazmu", bo właśnie tak to wyglądało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@, Jak dobrze wiesz, a nie wierzę że nie wiesz, w tym temacie było już chyba kilkunastu podobnych tobie.

 

Jedyne co cię odróżnia od innych to fakt "niestandardowego"  (choć w tym przypadku słusznego) podejścia do budowania "dobrego imienia" BS. :)

 

Pozdrawiam

 

  

Edytowane przez rzezniol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest z BS czy nie jest - tym razem ma rację. Skoro w regulaminie jest "wysyłka do 5 dni roboczych" to plucie się że nie wysłali drugiego dnia jest głupie.

 

Ja tam w BS dość często kupuję ale _nigdy_ czegoś co mi jest szybko potrzebne i _nigdy_ nie płacę z góry.

 

A te ich maile "wystaw nam ocenę" zanim jeszcze towar dojedzie to są żałosne i dowodzą tylko jaki burdel tam mają. Nawet takiej drobnostki nie potrafią ogarnąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, pobudka, przecież to częste, nie tylko branży rowerowej

 

Np. strona takiej wychwalanej tu Activii niewiele ma wspólnego z rzeczywistym asortymentem. W ciągu kilu lat kilka razy pytałem o różne rowery i _zawsze_ słyszałem "Tego akurat nie ma, ale możemy sprowadzić albo proponujemy inny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...