Skocz do zawartości

[Waga]Redukcja - 1kg w 9dni


Enfoque

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej niedobory białka uzupelniac sprawdzownymi bialkami typu WPC. Od najtanszych typu UNS,bialko firmowe kfd.pl (o wiele lepsze od ostrovitow i innych cudow).

 

Co do odchudzania proponuje sprobowac metody Leangains, sam na nia niedlugo przechodze, efekty powalajace.

 

Wiem ze istnieje tutaj konflikt kolarz vs masa miesniowa. Ale dla mnie jest to troche dziwne jak ludzie jezdzacy typowo amatorsko chca sie tak wychudzic zeby zyskac na czasie 1-2min.

 

Interwaly sa mega skuteczne sam sie o tym przekonalem, dieta na ktorej dobrze idzie zrzucanie balastu to wlasnie leangains oraz low carb, jednak warto je troche zmodyfikowac.

 

No i nie bierz sie za suple jak nie masz porzadnej diety, na poczatek to witaminy i cos na pobudzenie. W spalacze sie nie baw, jedynie mozesz zakupic cos naturalnego typu zielona herbata

 

Pozdrowienia i rezultatow zycze.

 

 

Ps Cwiczenia silowe zwiekszaja metabolizm na kolejne ~30h, wiec warto "pomachac" zelazem

 

 

E:

@atvrider

Nikt podczas redukcji nie powinien sie sugerowac az tak waga, liczy sie efekt, a takie gadanie ze liczy sie spadek masy ciala jest smieszny, bo wszystko zalezy jaki ktos ma bf. Jesli bialko buduje miesnie tak samo z siebie to ja od jutra wpierdzielam je wiadrami.

 

Masa miesniowa a tluszcz to co innego. Podczas redukcji obcina sie weglowodany a nie bialko, ktore jest niezbedne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciepłe dni na kółku zjechałem z 64 na 58kg (172cm) i fakt, że łatwiej mi się podjeżdżało, ale w niektórych momentach czułem zbyt duże zmęczenie. Nie udało się wypalić tkanki tłuszczowej do rozsądnego minimum. Dobrze wprawiony kolarz może faktycznie ważyć poniżej średniego BMI (wręcz na pograniczu niedowagi), o ile jest świetnie wysportowany, a w jego masie nie zalega tłuszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...