Skocz do zawartości

[edycja postów i tematów] w dziale mania lekkości - ROZWIĄZANY


klon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono Administracyjno - Moderatorskie.

Mam pytanie, ponieważ ostatnio założyłem temat w wyżej wymienionym dziale.

Po 15 minutach nie można już edytować zawartości pierwszego posta ani tematu, natomiast tu i ówdzie można przeczytać, że jeżeli chciałbym edytować można to zgłosić moderatorowi - ok, ale czy to jest oficjalne rozwiązane i zawsze działa?(wiem, że moderator też człowiek i nie mam co oczekiwać błyskawicznych reakcji)

Pytanie numer 2: widziałem kilka tematów w których waga w temacie jest aktualna a ta w pierwszym poście już nie - tu też chciałbym się dowiedzieć, czy waga jest aktualizowana tylko po zgłoszeniu, czy może moderatorzy aktualizują wagi tematów bez zgłaszania, np. raz w miesiącu przy aktualizacji listy rankingowej?

 

Szukając odpowiedzi na moje pytania zauważyłem, że co jakiś czas temat możliwości edycji tematów czy postów wraca (szczególnie w działach kupię/sprzedam, wasze rowery i w manii lekkości). Może wzorem zakładania tematów na giełdzie umożliwić edycję dla użytkowników, którzy mają np. 200-400 postów i brak ostrzeżeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
że jeżeli chciałbym edytować można to zgłosić moderatorowi - ok, ale czy to jest oficjalne rozwiązane i zawsze działa?

Tak.

tu też chciałbym się dowiedzieć, czy waga jest aktualizowana tylko po zgłoszeniu, czy może moderatorzy aktualizują wagi tematów bez zgłaszania, np. raz w miesiącu przy aktualizacji listy rankingowej?

Tylko po zgłoszeniu.

Dla uściślenia podam,ze Panem i Władcą w Manii Lekkości jest Lookas

http://www.forumrowerowe.org/user/110-lookas-46/

Do niego kierujemy wszelkie prośby związane z edycją ML. Inne sprawy możesz kierować do każdego Moda lub użyć funkcji Zgłoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...