Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Endura tak na szybko, ale chyba Sock Guy też miał podobne...i na stronce o-O były..?

 

Ed: No to na On-One ni ma, ale Sock Guy ma od groma zajefajnych skietek ;)

Edytowane przez kazafaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

ino te Lordzie są krótkie, a ja poszukuję do szkockiej co by mi kolan nie zawiało... ech...

można dostać coś takowego (do Czarnej Kony Filipa hahah jak znalazł):
skarpety-meskie-happy-socks-czarne-w-kro
A nawet takowe (coś dla .Kazika i jego Romana):
skarpety-meskie-happy-socks-letnie-noce.

czy nawet takie dla Morfisha i jego Czerwonego Smoka:
kolorowe-wzory-meskie-skarpety-happy-soc

no ale porządnej kraty "za" (lub chocby "pod") kolano za diabła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa idealne sa takie podkolanowki sam od dluzszego czasu szukam czegos takiego bo to i fajne i stylowe jak by nie bylo :], mozna kupic takie harcerskie podkolanowki ktore zakladasz na skarpete maja nawet taki pasek ktory trzyma stope jak w niektorych lycrach ale sa tylko czarne (takie mial chyba wlasnie Filip). Szukajmy :]

 

Ale wieje!

Edytowane przez kazik80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o takie, jak koleś na filmie, to na 98% widziałem takie 2 sezony temu w H&M.

Tylko, że one wizualnie bardzo OK były, a jakościowo to wyrób z serii 'trzeci świat dla trzeciego świata'.

 

Trochę inne kolorystycznie kraty:

http://www.chainreactioncycles.com/pl/en/sockguy-12-argyle-knee-high-socks/rp-prod83781

 

cieplutkie gumiaczki (w sam raz jak już Ksawery pójdzie wiać gdzie indziej)

http://www.chainreactioncycles.com/pl/en/sealskinz-mid-weight-knee-length-sock/rp-prod109154

 

No i last but not least

kategoria leg warmers  :033:

 

 

tumblr_l7k1p8jugi1qb1e6io1_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarpety rządzą, ale nie wiem czy zwróciliście uwagę na technikę chłopaka? Całkiem, całkiem ;)

 

A już patrząc na zdjęcie, które wkleił kolega powyżej to stwierdzam, że mógłbym się zakochać :)

 

 

Bo tak w ogóle to nie ma jak bardzo kolorowe podkolanówki....: (kto się nie zgodzi? )  

 

 

Biorę w komplecie z tą panią :)

Edytowane przez MartinH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: "Stara miłość nie rdzewieje", i mam nadzieję że tym razem spełni się to co do joty...

 

Jakiś czas temu złożony i objeżdżony Genesis High Latitude najpierw jako miękki singiel, potem jako sztywnioch został następnie podstępnie sprzedany celem zakupu inszego klamotu. Los jednak płata rozmaite figle i jakiś czas temu moja stara rama została wystawiona na sprzedaż z powodu braku użytkowania, a widząc przystępną cenę postanowiłem przemeldować HaeLa z powrotem na mój adres. Tym razem zaczynam od miękkiego singla, ale docelowo będzie mnie bujać osiem biegów na zadku.

Nie mogąc się jednak doszczekać reszty gratów postanowiłem go złożyć "na szybko" i obadać czy faktycznie była to miłość czy tylko wakacyjny skok w blok ;)

 

 

IMAG0243.jpg

 

 

Jeszcze bez hamulców o czym musiałem sobie głośno powtarzać podczas test-jazdy, ale czuję że ma potencjał ten dzikus...Niebawem ciąg dalszy!

 

 

POZDRo-:ver

Edytowane przez kazafaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyli choroba nadal się pogłębia.....

:D

 

Hehehe!! :)  Dobrze ujete, ale chyba nawet o tym glosno nie musimy mowic ;)

Kazafaza - zeby kupic na powrot rame... jak krotko zyje, jeszczem nie poznal takiego elementa :)

A swoja droga, mnie sie teh HL najbardziej podoba ze wszystkich. Oby sluzyl dluzej niz poprzednio.

......

In the meantime, podczas gdy Big Wig czeka na Polskie wakacje, pomaraczowa El Mariachi przeszla testy blotne na kilku jesiennych wyscigach. Jezdzi sie wybornie!

 

meniek700010001.JPG

 

meniek900010001.JPG

 

1459860_685133331505780_1158550575_n0003 meniek300010001.JPG

 

DSC_57020001.JPG

 

Pozdrowienia dla forumowiczow i pozostaje mi zyczyc udanych, swiatecznych upgradow :)

Ave stal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Esteta!
Żeby końcówkę szlaufa ogrodowego dobierać .... do rączek na kierownicy...
...esteci - kto ich zrozumi :D

ps: kąpiele błotne to my mieli na Stallovym (dawno nie było tego słowa na FR) no ale niektórzy chyba cykorem oblecieli :P
ps2: śliczny ten Twój Grajek Kovalu ( ale Ty o tym chyba dobrze wiesz )

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybaczcie koledzy za nietypowe pytanie, ale szukając dla siebie tego jedynego 29era natrafiłem na dostępnego w moim rozmiarze 15" Jamis Dragon Sport 29er. Czy dobrze wnioskuję, że cro-mo lepiej wytrzyma moje 108 kg niż amelinium?

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

tiaaaa, ale w siódmym ...dziesiątym roku użytkowania :) poważnie.... stal dużo dłużej utrzymuje swoją sprężystość i "świeżość" w porównaniu do alu. Jak to mówią - alu szybko się starzeje. Pytanie tylko czy interesuje Cię 7 lat jazdy tym samym rowerem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...