Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa cz.2


mrmorty

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jakoś pusto w tym wątku...

 

No to na dobry początek - od 10.12.2011:

 

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-C04BCC19-A6E96209/lidl_pl/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=23163

 

Niektóre produkty były nie tak dawno w ofercie.

Gogle narciarskie na rower to może lekka przesada (choć dla jeżdżących w zawiejach i zamieciach śnieżnych to może być dobry pomysł), ale bielizna czy rękawice mogą się sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Te kurtki też chyba niedawno były w ofercie. Może na forach narciarskich czy turystycznych są jakieś opinie o ich właściwościach? Z punktu widzenia rowerowego - zwłaszcza mocno pochylonej sylwetki na MTB czy szosie - istotne jest, by rękawy i tył miały mocno przedłużone. Co do tego można mieć wątpliwości...To wygląda na artykuł sponsorowany z poprzedniego, wspomnianego "rzutu" zimowego:http://www.narty.pl/tresc-artykulu/artykulu/zimowe-szusowanie-dla-kazdego-ubrania-narciarskie-w-lidlu/2946.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Piszecie czy to Softshell z prawdziwego zdarzenia - otóż jeśli producent nie wkleił tam jakiejś membrany czy głupiej podpinki to zda egzamin.

Jeśli chodzi o rękawy to w najbardziej komfortowej sytuacji są ci, którzy są co najmniej o jeden rozmiar "mniejsi" niż największy rozmiar bo zamiast "L" można kupić "XL"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwa komplety bielizny jeden do biegania i jeden narciarski i powiem tak daje radę taj

spodnie do 5* używam ich pod spodenki jak spada poniżej 5 do powiedzmy -2 nakładam oba komplety i jest milutko ciepło chodź nie za gorąco (narciarskie są minimalnie grubsze i mają fajniejszy wzór)

koszulkę mam tylko jedną (do biegania) i daje radę czasem nawet za ciepło jak przy 5* nałożę kurtkę przeciw wiatrową minimalnie ocieplaną i dam se ognia po nogach to robi się mokro bo już za ciepło

ogólnie polecam zwłaszcza jak jest na przecenach (w uk gdzie teraz mieszkam były przeceny 50% ostatnio na odzież do biegania a dali całą nową partie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

rękawiczki rzeczywiście nic specjalnego, ale myślę że powinny zadziałać przy ujemnych/niskich temperaturach. Przyjrzałem się szwom - membrany tam nie wkleili więc w całości są wykonane z tkaniny typu Softshell. Takie cuda - wynalazki najlepiej działają przy niższych temperaturach - wszystko się rozbija o ciśnienie osmotyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ich było kilka rodzajów, może w tym rzecz. Jak możecie to wrzućcie zdjęcia swoich.

 

W moim lidlu chyba wszystkie były identyczne, różniły się jedynie rozmiarem. Jak wroce do domu to zapodam jakieś fotki.

 

Wysłano z IDEOS S7 Slim z użyciem Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 grudnia czyli już w tą sobotę :thumbsup: mają wrzucić Termiczne podkoszulki narciarski i kalesony :D po 29.99 sztuka firma Crivit "optymalna cyrkulacja powietrza i szybkoschnące" takie hasła przyciągają. Myślicie że jest to coś warte? Może jako pierwsza warstwa?

 

http://fanlidla.pl/gazetka/2011.12.10.sport/3948,Termiczna,podkoszulka,bielizna,termoaktywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Chyba w wakacje kupiłem wkładki do butów z coolmaxem. Na samym początku nie zauważyłem różnicy ale po paru dniach użytkowania jednak poczułem różnice. Teraz gdy mam już je z 4 miesiące to te wkładki się zepsuły gdyż zaczynają pażyć w stopy. Mam do was pytanie: czy oprócz lidla mógłbym je gdzieś dostać? Czy są jakieś podobne do nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...