Skocz do zawartości

[powiadomienia] Nie działają i zniknęły stare zapisane - ROZWIĄZANY


lyndowss

Rekomendowane odpowiedzi

Jest pewien problem, bo powiadomienia na e-mail nie działają w 100%. Jest widoczne co i kto napisał na forum w treści maila jak wcześniej, ale gdy chce wejść w link i przejść z treści wiadomości bezpośrednio w temat to otwiera się strona startowa forum. Brakuje numeru tematu. ;)

W wiadomości miałem takie dwa odnośniki, które kierowały mnie do strony głównej.

Forum Rowerowe - Największe w Polsce. Rowery, dyskusje, sprzęt, doświadczenia roweroweindex.php?showtopic=&view=getnewpost

,i

Forum Rowerowe - Największe w Polsce. Rowery, dyskusje, sprzęt, doświadczenia roweroweindex.php?showtopic=

 

 

Brakuje mi jeszcze tej opcji, że podczas zaznaczania, że chce śledzić temat mogłem od razu wybrać, czy chcę to robić przez e-mail czy powiadomienia, ale to już tak nawiasem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W powiadomieniach, które przychodzą na email polskie znaki oraz niektóre inne zmieniają się na kody typu ś, przez co wiadomość staje się momentami nieczytelna. Dodatkowo w temacie powiadomienia nie ma nazwy wątku z którego przyszło powiadomienie - wcześniej było coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...