Skocz do zawartości

[Klub] WKK>>wrocławski klub kolarski


piotrekpasti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy (i może koleżanki :blush: ). Tak więc na tym forum jestem nowy. Chiałem was serdecznie zaprosić do wrocławskiego klubu kolarskiego.

Kolego, koleżanko lubisz rower, masz na niego czasem czas to zapraszam na nasze treningi, Obecnie w naszym klubie jest niedobór zawodników z kolo 2-3 klasa gimnazjum. Oczywiście jeżeli jesteś starszy czy młodszy/a to też pisz. Warunkiem bycia w klubie jest tylko rower, i symboliczne 5 zł miesięcznie. Na zawody jeździmy albo klubowymi samochodami i też z naszymi rodzicami gorąco i serdecznie zaprwaszam każdego zainteresowanego naprawde warto, na zadowach i wogóle w kolarstwie jest niesamowita rywalizacja,atmosfera i wszytko

jak coś to piszacie w tym temacie albo do mnie na gg po wszelkie info. 4351618. Oczywiście teraz w zimie też mamy treningi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtajcie wrocławianie!!! ja rowniez zaporaszam wszystkich zainteresowanych w wieku 13-15 lat do wstąpienia w nasze szeregi... Wrocławski Klub kolarski dzieli się na dwie grupy: szosa/tor oraz XC (cross country). wszelkie informacje dostepne pod moim GG 9070348 lub u kolegi Piotrka albo piszcie tu na forum

Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu+ jak kto chce indywidualnie. W zimie mamy jeszcze sale gimnastyczną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocławianie jak najbardziej są, tylko np. w moim przypadku nie jestem zainteresowany tym tematem, tzw nie chce do klubu. Lubie wolność i swobode w działaniu :D , no i z czasem różnie . Dodatkowo w w tym momencie, jak dla mnie przyjemność z jazdy jest przebijana przez warunki atmosferyczne, więc na razie nie jeżdżę.

 

pozdro Wrocławianie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano Wroclawianie sa, np. ja jestem z Wroclawia :) Tylko, ze ja glownie jezdze sam i nie szlajam sie po zawodach. Po prostu jezdze dla przyjemnosci. Ponadto nie pasuje raczej wiekowo pod tych ludzi co poszukujecie, bo stuknelo mi juz prawie oczko, a szukacie 2-3 gim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nasz klub nazywa sie własnie WKK>>czyli wrocławski klub kolarski :P ostatnio nawet mamy troszku kasy, bo teraz o jednego sponsora więcej mamy, czyli go sport nas teraz sponsoruje :D koledzy z wrocka, jakbyście czasem komuś coś szepneli o wkk to zapraszam to po info :P

pozdrawiam piotrek :D (ps. od końca lutego zaczynamy wuścigi :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na www.wkk.waw.pl nie wiem czy to jest dobry pomysł by były dwa kluby o tej samej nazwie...

W każdm razie do zobaczenia na zawodach!

 

No coz, na to sie juz nic nie da poradzic. Poza tym, Zwykle takie np. WKK to tylko przedrostek nazwy. Zaloze sie, ze w Walbrzychu rowniez jest WKK, w Wieluniu zapewne tez itd. itp.

 

Podobnie jest jest

- WKS Legia Warszawa

- WKS Slask Wroclaw

 

Nikt sie nie czepia tego WKS. Dla danego klubu jest charakterystyczne to, co wystepuje po przedrostku WKK, WKS etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

16lat prawie 17...Wrocław...O klubie myslalem przez długi czas ale cieńko u mnie z czasem...czesto ide na rower i okazuje sie ze po 30minutach musze wracać bo costam costam...Ale pojeździć z wami moge chętnie :P W tym roku juz 300KM mam zrobione.

 

Pozdrawiam !

 

Chociarz....Można sie zastanowić nad klubem...zalerzy w jakich godzinach treningi beda...Moje gg:4664663

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja bym się chętnie zapisał do jakiegoś klubu ale najlepiej żeby był w Opolu bo do Wrocławia ta ja mam trochę daleko, ale jak ktoś zna klub rowerowy w Opolu to proszę o kontakt na nr gg 667879 proszę podajcie jak mi coś napiszecie w jakiej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa niezwykle pilna >> chłopaki mam kupiony numer startowy na jutro na maraton ale nie jade;/ bo mam eliminacje do mistrzostw Polski mtb :) i potem na torze, więc maraton mi nie wipali>>dzownić jak coś na komórke 605059278 >>szkoda żeby przepadł numer !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mnie byt coś tkaiego interesowało z tego ze jestem w II kl. LO i mam mało czasu w tygodniu. Możesz napisać jak często odbywają się trenigi, jak długo trwają, na jakich trwasach jeździcie, czy wymagana jest licencja, jezeli tak to jakiego typu etc.?

 

btw. mozesz mi wyltumaczyć o co chodzi z tymi licencjami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...