Skocz do zawartości

[ZLOT] IV Oficjalny Zlot FR.org


n4k5

Rekomendowane odpowiedzi

Zlot był bardzo fajny , atmosfera też niczego sobie tak więc żałuj :)

 

Dla tych którzy sugerowali aby wybrać się do serwisu z moim mostkiem na gwarancję . Pojechałem wczoraj i państwo w serwisie stwierdzili że prawie straciłem gwarancję ponieważ rower cytuję " Był używany w ekstremalnych sytuacjach, także w zjazdach, niezgodnie z przeznaczeniem przez producenta. Uszkodzenie z winy użytkownika"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w sumie prawidłowo ;)

Rowery Górskie | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie - zobacz opis przy Hexagonach.

 

Ich naturalnym środowiskiem jest lekki teren, w szczególności szutrowe drogi.

 

ps. jak wprowadziliśmy się do Ciebie w niedzielę to miałeś już chyba dość integracji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to rower górski , tak ? Więc chyba logiczne jest to że mimo wszystko w górach i tak jest parę zjazdów. Już wiem czemu miałem z tyłu 8semkę . Jak zjeżdżałem z góry z wyciągu niebieskim szlakiem to mimo 3,5 bar'a podbiło mi na jakimś kamieniu do samej obręczy co poczułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zlot był bardzo fajny , atmosfera też niczego sobie tak więc żałuj :)

 

Dla tych którzy sugerowali aby wybrać się do serwisu z moim mostkiem na gwarancję . Pojechałem wczoraj i państwo w serwisie stwierdzili że prawie straciłem gwarancję ponieważ rower cytuję " Był używany w ekstremalnych sytuacjach, także w zjazdach, niezgodnie z przeznaczeniem przez producenta. Uszkodzenie z winy użytkownika"

Może się niepotrzebnie chwaliłeś gdzie nim jeździłeś ... chociaż tak naprawdę to żadna ekstrema nie była ... a te uszkodzenia to w znacznej mierze skutek twojej słabej techniki, ale to da się poprawić trzeba tylko trochę pracy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu się nie chwaliłem a tym bardziej w serwisie .

 

Nikomu się nie chwaliłem a tym bardziej w serwisie

.

to w znacznej mierze skutek twojej słabej techniki, ale to da się poprawić trzeba tylko trochę pracy ...

 

Trudno nie mieć słabej techniki jak się było pierwszy raz w górach rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...