Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

przy 188 proporcjonalna noga powinna mieć 90 cm ... ;)

U mnie 78 cm i muszę stwierdzić, że jest to dosyć zgodne z moją rozpiską, zgodnie z którą przy siodełku 81,5 cm noga powinna mieć około 92 cm ;)

 

@@mwegrzyn, z tego chyba wynika, ze predzej mam za dlugie, niz za krotkie nogi, a wczesniejsze pomiary wskazuja na to, co podejrzewalem - zle/inaczej mierze dlugosc nogi

 

jak by tego nie interpretowac, cuby dalej sa po bulki :D zobacz, do czego prowadzi ewolucja rowerow mtb - mostki sie skracaja, wydluzaja gorne rury, wcale bym sie nie zdziwil, gdyby skonczylo sie na forward geometry od mondrakera, bo przemawia za tym fizyka - dlugie zwisy nigdzie sie nie sprawdzaja, szczegolnie w terenie

Edytowane przez nabial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by w sumie tłumaczyło usilne namawianie wszystkich na zakup zbyt długich ram przez "nabial-a"Wynika to bezpośrednio z jego proporcji , czyli dłuższy tułów względem nóg. Żyjąc w przeświadczeniu ze wszyscy są zbudowani podobnie uważa ze inne proporcje są nietypowe . A jest dokładnie na odwrót .

 

Niczego by nie tłumaczyło, ja przy wzroście 182 cm nodze 87 cm ujeżdżam ramę o efektywnej długości 617mm z mostkiem 90 mm ... i jest idealnie, a nie jedną ramę już objeździłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wie ktoś może czy i kiedy będą dostępne te ramy? Wczoraj jeszcze patrzyłem to kilka było. Dzisiaj koło południa patrzę a tu już żadnej nie ma... Jakieś wieści o nowych dostawach? Anyone?

post-152871-0-78142900-1357563090_thumb.jpg

Edytowane przez clus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramy sa 'na granicy', czekaja na pieczatke czlowieka w mundurku :)

 

skąd takie info? i kiedy można się ich spodziewać jako dostępnych?

 

edit

albo ktoś sobie w uja leci albo czegoś nie rozumiem - przed chwilą patrzę a tu:post-152871-0-88650400-1357570650_thumb.jpg

a na stronie velo:post-152871-0-63965300-1357570718_thumb.jpg

Edytowane przez clus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czym widzisz problem? dzwonisz do velo, pytasz i po sprawie

po prostu myślałem że ktoś ma jakieś swoje wejścia i jest w stanie uchylić troszkę większy rąbek tajemnicy

 

ale z tego co widzę to właśnie doleciała jakaś partia tych ram bo już są dostępne, przynajmniej na tą chwilę...

Edytowane przez clus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na spray odstraszający niedźwiedzie albo nietoperze.. ;-)

 

Żeby nie było offtopu wysłałem pęknięta ramę do sklepu. Jak sie nie dopatrzą czegoś niestosownego, to ramach gwarancji za dopłatą będzie model 2013. Uważam ze to bardzo ok

Edytowane przez madluki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki adriansocho, ja u siebie w sklepie rowerowym należącym do Dobrych Sklepów Rowerowych dowiedziałem że właśnie przyjechała nowa partia i w tym tygodniu powinny być wszystkie dostępne (przynajmniej większość), a spinałem tyłek że już nie będzie tych ram bo też takie słuchy chodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...