-
Liczba zawartości
3 563 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez pecio
-
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
pecio odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
U mnie na najnowszej betce " fifi " łapie sporo przed domem i transfer jest błyskawiczny oraz bez problemów. -
Brzydko to wygląda . Jakby ją już ktoś kiedyś w tym miejscu naprawiał.
-
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
pecio odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
Ja może za miesiąc będę namawiał na solara jak wyjdzie 1060......jakby co 😉😁 -
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
pecio odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
Ja na 45 wlałem po 60 bo tyle miałem w starej butelce na dnie. Na razie ładnie trzyma choć wiem , że z deczka po bandzie poleciałem . Optymalnie leje tak jak koledzy pisali wyżej po 80 oczywiście do dobrej gumy . Bywało , że do papierowych musiałem lać nawet po 150. -
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
pecio odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
@Turysta05 mało finezyjnie to wygląda..... to raczej szpej Włada Palownika .😁 Aż mi się .......mocniej zacisnęły......🤣 -
I tutaj muszę się w 100% zgodzić . Kulki kulkami ale przy ceramice to najważniejsza jest bieżnia . W XD-15 wiadomo jak jest wykonana i z czego . W Bikone biorę TYLKO pod uwagę stalówki ABEC 5 . I tu znowu wiem , że w przysłowiowym Enduro normy są zachowane a jak to u Hiszpanów wygląda ?
-
@ernorator klasyka 😉 czyli tego ich DCTech BB86-92PF pod ośkę 24 . Zawsze śmigałem na Krzysiach , Hope i ostatnio Tokenie Ninja który mnie trochu rozczarował nie do końca przemyślaną koncepcją "mocowania" . Uszczelnienia w tym Bikone wyglądają zacnie , ciekaw jestem czy te ceramiki są coś warte i czy ABEC 5 jest w rzeczywistości tym za którego się podaje
-
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
pecio odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
Nie wyrywaj . Najpierw spróbuj wepchnąć tam dopasowany śrubokręt i tak wykręcić . Śrubokręt możesz złapać dodatkowo kombinerkami aby mieć lepszą dźwignię . -
[wentyle] niska wytrzymałość schwalbe click valve
pecio odpowiedział Eathan → na temat → Koła rowerowe
@Eathan toś Ty musiał buldożerem tego biednego CV targać aby tak go rozfajfusić . Z ciekawości swojego tak targałem za węża od pompki i nic się nie podziało. Naprawdę musiałeś się nieźle do tego przyłożyć . -
Miał ktoś z Was przyjemność bujać się na suportach hiszpańskiej marki BIKONE ? Teoretycznie i marketingowo wypadają super ( aż za bardzo super ) . Za mało danych po za sponsorowanymi peanami pochwalnymi na YouTubie.
-
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
pecio odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
To samo przesiadka z 820 na 1030 i potem kolejne 10xx. Też myślałem po co mi taka wielka patelnia ale wiem , że z Kingsajsa do Szuflandii nie wrócę. Niech żyją polococktowcy 🤣 -
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
pecio odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
@cervandes zysk jest i to nawet godziwy. Na sto kilometrów latania w "słabszym " obecnym słoneczku mamy dodatkowe 35 minut działania. Sto kilometrów w słoneczku lipcowym 2025 - uzysk to 54 minuty do godziny z minutami. Czas działania zwykłej 1040 nie ma startu do solara. Pod tym względem jest nie do pobicia. -
Jestem......pół strony epitetów .....na Garmina. Co " miszczowie" zrobili aby ukryć swoją niemoc twórczą i buńczuczne stwierdzenia marketingu odnośnie czasu działania nowej Vari 820 ? I to wszystko w czasach masowych zwrotów tego niedorobionego bubla. Ano zlikwidowali powiadomienie o statusie baterii. Teraz nie wiem czy jest pełna czy już siadła.......kuśka mać krew mnie zalewa. Mało tego w nowym sofcie Edka pomimo braku zezwolenia na przeliczanie trasy ten sam ambitnie zaczyna przeliczać ale tak żeby tego przypadkiem nie zrobić. Więc mieli się , mieli i mieli. Po trzecie to zlikwidowali możliwośc odfajkowania zoomowania i teraz tak się to robi , że lepiej już nic więcej nie napiszę. Ps. Po kolejnym uruchomieniu Edka pojawił się status zasilania Varii.
-
[zrzeszenie hodowców chomika] mielenie kołowrotka
pecio odpowiedział pecio → na temat → Trening rowerowy
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
pecio odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[siodło] Ktoś porównywał Fizik Argo z Sqlab 611 Ergowave?
pecio odpowiedział burz → na temat → Sprzęt rowerowy
Czym więcej marketing producenta zachwala ,że siodło wymyślone przez najlepszych ortopedów , urologów , fizo i innych, tym gorszy szajs. Jeździłem na Ergonie , Specu i dwóch Sqlabach ....nigdy więcej . Akurat te trzy marki mają ambitny przekaz pod tym względem. To już o niebo lepsze siedzenie za 29,99 zł w 🐞 kupimy. Jak dla mnie to tylko WTB. -
I znowu wypaliłem 😁 ...... ale tak to jest jak się wieczorem wali % i czyta stare maile . Oczywiście ,że najnowsza wersja to 0.31.1 . Dopóki Garmin nie otworzy tego swojego zamkniętego protokołu BLE na którym komunikuje się radar 820 z Edkiem do póty twórca SBL ma związane ręce odnośnie kwestii komunikacji zmian zgłaszanych przez radar do smarta.
-
[Druciarstwo] Największe rowerowe druciarstwo
pecio odpowiedział djwiocha → na temat → Druciarstwo rowerowe
@kazafaza Jak Tobie mleko przelatuje przez tą igłę to znaczy , że mleko do pupy. Mnie przy takich podobnych patentach moment zatykał się zestawik.- 2 159 odpowiedzi
-
- Druciarstwo
- rower
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Nawigacja] Garmin Edge - pytania, problemy, jak to zrobić
pecio odpowiedział TurboRower_18 → na temat → Akcesoria rowerowe
-
Drodzy koledzy i koleżanki 😁 mam dobre wiadomości i bardzo dobre wiadomości 😉................ Dostałem dziś info , że SBL po ciężkich bojach z kodem dostała aktualizację gdzie problemy z podświetlaniem przycisków ekranowych w trybie smart zostały poprawione . Proszę zaktualizować , odpalać maszynki i testować . Jak wyjdą jakieś kwiatki to od razu pisać . Sprawa dotyczy Varii RearVue 820
-
Nic nie trzeba robić , po aktualizacji samo jest z automatu.
-
Drogi , szanowny @Eathan'ku , nie wiem czy Pan zauważył iż w 31.20 do Edka dorzucili zeszyt w linie 😁jak zaczyna gadać z Variatką 820. Teraz zajerąbiście widać tylne manewry blachosmrodów. Tu się fajnie postarali i oby tak dalej dopieszczali ten temat.
-
Dokładnie tak jak kolega @Eathan nakreślił . Jak masz " markowy " uchwyt typu , powiedzmy K-edge czy Framesandgear to one tak są projektowane aby w razie najmniejszego "pierdnięcia" 😉 insert się "rozsypywał " aby oszczędzić mocowanie Garmina. Nie mniej tego Garmin w nowych seriach robi już wymienny . A co do wielkości samego urządzenia to nic dodać , nic ująć do wcześniejszej wypowiedzi @Eathan'a . Ja tylko podkreślę błogosławieństwo większego ekranu zwłaszcza do " aktywnej nawigacji w locie " . 130 czyli z przodu jest 10 plus 3.😁 Czyli zatoczysz taaakie koło .😉
-
[Opony] w miarę szybkie opony gravelowe szutr/asfalt
pecio odpowiedział PawelW84 → na temat → Koła rowerowe
@Mandoleran kolega mieszka na płaskim a w lasach to sam piach 😉 . Więc dobrze kombinuje . Też bym poszedł w szersze. -
A ja lata temu zaklinałem się " na wuja mi wielki ekran , osiemsetka starczy, na głowę upadli ci co taką patelnię jak tysiączkę wożą na kierze " . No i ja też upadłem na głowę i nie zamierzam wstawać ....😉😁
