plitea
Użytkownik-
Liczba zawartości
36 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez plitea
-
Najprawdopodobniej resztki starego smaru. Wyczyść i powinno być ok.
-
Odpowiedź serwisu: No, a larger rotor will not significantly affect the fork’s lifespan. There is no issue running a 220 rotor on a Dorado fork. Czyli podejdzie
-
Dzięki za podpowiedź. Fakt, rzadki widelec w Polsce
-
To jest rocznik 2020. Ostatnie lagi 36 mm, ma certyfikat dla e-bików.
-
Cześć Chcę założyć tarczę 220 mm, Magura MDR-P. Producent zaleca 203 mm. Czy większa tarcza bardzo wpłynie na żywotność widelca? Pozdrawiam
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
plitea odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
Cześć! Doszły mnie słuchy, że jeśli montujemy linkę w pancerzu i jednocześnie wlejemy olej smarny (np. do łańcucha), to całość będzie lżej/płynniej działać. Prawda to? Jak to zadziała przy niskich temperaturach? Jeśli zadziała, to jaki olej/smar polecicie? Pozdrawiam
-
O ile dobrze pamiętam, Marzocchi miał amortyzator, w którym mogłeś skrócić skok widelca, ale amortyzacja działała nadal. Dobre przy podjazdach.
-
[Jedno Zdjęcie] Jedna wyprawa - Jedno zdjęcie
plitea odpowiedział durnykot → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
Edit: Pomogły zakrzywiona pęseta i olej teflonowy.
-
Czołem! Mam problem z zaworkiem do pompowania amortyzatora. Nie wraca do pozycji zamkniętej i nie mogę amortyzatora napompować. Przy odkręcaniu głowicy pompki ucieka całe powietrze. Czy macie jakiś patent, jak to uruchomić bez wykręcania kapsla z wentylem? Pozdrawiam
-
Ciągle chodzi mi po głowie. Rama to Giant Reign One 2018. Lyrik fabryczny, RC Solo Air, 160 mm. A wiesz, od spokojnej jazdy się zaczyna...
-
@Rumcajs. W zakupie, źle się wysłowiłem😄
-
@Rumcajs. - Rock Shox Lyrik 2018. I pytanie do Was - które tarcze? Pozdrawiam
-
Cześć Forumowiczom! Dotarły do mnie heble z tematu. Czy tarcze z zestawu S.r.a.m. Guide RS podejdą? Jeśli nie, to mam w zanadrzu tarcze od Magury - zarówno zwykłe jak i pływające. Które będą lepsze? Budżet na szarym końcu. Pozdrawiam plitea
-
Dzięki za info, przemyślę jeszcze😉
-
Cześć, Mam możliwość zmiany Lyrika na Dorado. Za spoko pieniądze. Warto się w to bawić? Pomijam kwestie finansowe, liczą się jakościowe. W sumie spokojna jazda po górach, aczkolwiek. bywa różnie... Podpowiedzcie... 😉 Pozdrawiam Forumowiczów, plitea
-
Ok, dzięki za pomoc 😊
-
Wieki temu, miałem taki wynalazek na RST Aerosa oraz damperze (nie pamiętam jakim) i dobrze to działało. Brud się nie zbierał, problemów nie było. Pozdrawiam
-
Cześć, Szukam osłon neoprenowych na przedni amortyzator RS Lyrik 160 mm (2018r.) oraz na damper RS Super Deluxe Air (2018r.). Czy możecie coś polecić? Pozdrawiam, plitea
-
Dzięki wielkie! Jak wcześniej patrzyłem, to nie znalazłem😵 Pozdro!
-
Cześć! Orientujecie się, gdzie mogę nabyć (najlepiej w Polsce) dwa komplety uszczelek do hamulców Sram Guide 2018? Pozdrawiam, plitea
-
@skom25 Z pompkami bywa różnie, znalazłem dwa typy: https://allegro.pl/oferta/pompka-do-amortyzatorow-rock-shox-digital-11804096855 https://allegro.pl/oferta/rock-shox-pompka-do-amortyzatorow-300psi-11224861664 Którą warto? Budżet mam. Pozdrawiam, plitea
-
Pozdrawiam
-
Cześć, Mam dziwny problem z pompowaniem powyższych amortyzatorów. Pompka Beto SP-003AG. Końcówkę pompki nakręcam na zawór, wkręcam blokadę wentyla do końca i zaczynam pompować. Co się dzieje - rośnie ciśnienie w zaworku i na manometrze, a nic nie idzie do amortyzatora, tak, jakby bolec w pompce był z krótki i wentyl się nie otwierał. W drugim rowerze, gdzie mam Suntoura i X-Fusion wszystko idzie bez problemu. Czy do RS wymagana jest dedykowana pompka? Pozdrawiam, plitea
