Skocz do zawartości

plitea

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    36
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez plitea

  1. Najprawdopodobniej resztki starego smaru. Wyczyść i powinno być ok.
  2. Odpowiedź serwisu: No, a larger rotor will not significantly affect the fork’s lifespan. There is no issue running a 220 rotor on a Dorado fork. Czyli podejdzie
  3. Dzięki za podpowiedź. Fakt, rzadki widelec w Polsce
  4. To jest rocznik 2020. Ostatnie lagi 36 mm, ma certyfikat dla e-bików.
  5. Cześć Chcę założyć tarczę 220 mm, Magura MDR-P. Producent zaleca 203 mm. Czy większa tarcza bardzo wpłynie na żywotność widelca? Pozdrawiam
  6. Manitou Mara Pro i pompka do tego.
  7. Cześć! Doszły mnie słuchy, że jeśli montujemy linkę w pancerzu i jednocześnie wlejemy olej smarny (np. do łańcucha), to całość będzie lżej/płynniej działać. Prawda to? Jak to zadziała przy niskich temperaturach? Jeśli zadziała, to jaki olej/smar polecicie? Pozdrawiam
  8. O ile dobrze pamiętam, Marzocchi miał amortyzator, w którym mogłeś skrócić skok widelca, ale amortyzacja działała nadal. Dobre przy podjazdach.
  9. Edit: Pomogły zakrzywiona pęseta i olej teflonowy.
  10. Czołem! Mam problem z zaworkiem do pompowania amortyzatora. Nie wraca do pozycji zamkniętej i nie mogę amortyzatora napompować. Przy odkręcaniu głowicy pompki ucieka całe powietrze. Czy macie jakiś patent, jak to uruchomić bez wykręcania kapsla z wentylem? Pozdrawiam
  11. Ciągle chodzi mi po głowie. Rama to Giant Reign One 2018. Lyrik fabryczny, RC Solo Air, 160 mm. A wiesz, od spokojnej jazdy się zaczyna...
  12. @Rumcajs. W zakupie, źle się wysłowiłem😄
  13. @Rumcajs. - Rock Shox Lyrik 2018. I pytanie do Was - które tarcze? Pozdrawiam
  14. Cześć Forumowiczom! Dotarły do mnie heble z tematu. Czy tarcze z zestawu S.r.a.m. Guide RS podejdą? Jeśli nie, to mam w zanadrzu tarcze od Magury - zarówno zwykłe jak i pływające. Które będą lepsze? Budżet na szarym końcu. Pozdrawiam plitea
  15. Dzięki za info, przemyślę jeszcze😉
  16. Cześć, Mam możliwość zmiany Lyrika na Dorado. Za spoko pieniądze. Warto się w to bawić? Pomijam kwestie finansowe, liczą się jakościowe. W sumie spokojna jazda po górach, aczkolwiek. bywa różnie... Podpowiedzcie... 😉 Pozdrawiam Forumowiczów, plitea
  17. Ok, dzięki za pomoc 😊
  18. Wieki temu, miałem taki wynalazek na RST Aerosa oraz damperze (nie pamiętam jakim) i dobrze to działało. Brud się nie zbierał, problemów nie było. Pozdrawiam
  19. Cześć, Szukam osłon neoprenowych na przedni amortyzator RS Lyrik 160 mm (2018r.) oraz na damper RS Super Deluxe Air (2018r.). Czy możecie coś polecić? Pozdrawiam, plitea
  20. Dzięki wielkie! Jak wcześniej patrzyłem, to nie znalazłem😵 Pozdro!
  21. Cześć! Orientujecie się, gdzie mogę nabyć (najlepiej w Polsce) dwa komplety uszczelek do hamulców Sram Guide 2018? Pozdrawiam, plitea
  22. @skom25 Z pompkami bywa różnie, znalazłem dwa typy: https://allegro.pl/oferta/pompka-do-amortyzatorow-rock-shox-digital-11804096855 https://allegro.pl/oferta/rock-shox-pompka-do-amortyzatorow-300psi-11224861664 Którą warto? Budżet mam. Pozdrawiam, plitea
  23. Pozdrawiam
  24. Cześć, Mam dziwny problem z pompowaniem powyższych amortyzatorów. Pompka Beto SP-003AG. Końcówkę pompki nakręcam na zawór, wkręcam blokadę wentyla do końca i zaczynam pompować. Co się dzieje - rośnie ciśnienie w zaworku i na manometrze, a nic nie idzie do amortyzatora, tak, jakby bolec w pompce był z krótki i wentyl się nie otwierał. W drugim rowerze, gdzie mam Suntoura i X-Fusion wszystko idzie bez problemu. Czy do RS wymagana jest dedykowana pompka? Pozdrawiam, plitea
×
×
  • Dodaj nową pozycję...