Skocz do zawartości

dfq

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 212
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    52

Zawartość dodana przez dfq

  1. Jest bardzo sucho w lasach. W ub. weekend zrobiliśmy trasę Veleo Przemsza tam i z powrotem (65km, większość po lasach, szutry) - nie pierwszy raz. Dużo ludzi jeździło, wszędzie w powietrzu kurz i pył. Również tak zakurzonego roweru nigdy nie miałem. Z czarnego zrobił się szary, sandały shimano, napęd to samo. Dodatkowo faktycznie, tej wiosny wyjątkowo dużo dni z silnym wiatrem. @KNKS Nie ma rzeczy niemożliwych - biorę wtedy e-gravela i na lekkim wspomaganiu lecę pod wiatr. Najgorszy ten boczny...
  2. Może masz sztycę z jarzemkiem na jedną śrubę ? Badziewny patent
  3. @trooy W takim stanie przychodzą rowery z bikediscount : Rower kompletnie poskładany - kierownicę i pedały trzeba było dokręcić.
  4. Zigfir - 9 520 km (mtb, szosa + trenażer) [3 315 km outdoor] provayder - 4140km (MTB, szosa, rolka 529km) D1ckSteele 3736 km (szosa, gravel, trenażer) chester_jds - 2356 km (MTB, GRV) smw44199- 2338km (cross outdoor) ernorator - 2255 km (szosa, gravel, trenażer) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] dfq - 1826km [outdoor] Jacekddd - 1200km (velomobil - rower poziomy) Sansei6 - 888 km (MTB) michalr75 - 820 km (terenówka) JWO - 706 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer) revolta -368 km (MTB)
  5. Czyli pewnie koniec z darmową miesięczną promką 🤣
  6. Nie zgadzam się z tobą marvelo i żadne filmiki z yt mnie nie przekonają w porównaniu do praktyki. Rację ma @kaido2. W większości swoich rowerów używam pedałów spd. Jeżdżę na wysokiej kadencji. Po paru latach zwróciłem uwagę że gdy wsiadam od czasu do czasu na swojego "mieszczucha" (stary góral) ze zwykłymi pedałami ewidentnie podczas ruchu w górę bardzo często stopa odrywa mi się od pedału. Dziwne uczucie , więc ciągnięcie na pewno jest. Po za tym nie bez przyczyny w peletonie zawodowym jest obecnie moda na skracanie długości korb. Zauważyłem że w gravelu z korbą 165mm jeżdżę z wyższą kadencją (90-95 obr/min) niż innym rowerze z korbą 175mm (ok 80-85 obr/min). Te krótsze korby aż skłaniają do szybszego młynka i płynnego koła. Oczywiście dla kogoś kto jeździ siłowo z kadencją 60 pewnie to nie ma dla niego żadnego znaczenia. 🤪
  7. Bo Varia nad Wisłą 😀
  8. Nie wiem kto to wymyślił ale właśnie się tam wypieprzyłem na wąskich oponkach Bo w locie OTB 🤣
  9. Bo słońce, chmury, wiatr i piach
  10. Teraz nawet na DDRy i tych 60+ to juz trzeba kupować Varię 🤣
  11. No wieje, mocno wieje ostatnio, w porywach do 50km/h, dlatego na (pod) wiatr biorę elektryka zwłaszcza ze na co dzień jeżdżę w terenie otwartym (wały Wisły), byle trochę słońca było 😀
  12. Powrót statkiem bo zaczęło padać ?
  13. @Maciorra "dziś" = zawsze 🤣
  14. Zawsze jak mnie jakaś dziewucha wkurzy to siadam na ławeczce i sobie powtarzam ...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...