Skocz do zawartości

dfq

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 207
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    51

Zawartość dodana przez dfq

  1. To tylko złudzenie optyczne. Zwinięty w kłębek i zimowe futro (kot swobodnie wychodzący). W lecie jest go połowę mniej. Waży ok 4.5kg Wypasione koty potrafią ważyć ponad 8kg.
  2. Są skutki uboczne - ostrzy pazury na siodełkach, muszę zakładać pokrowiec. Nic za darmo 🥺
  3. U mnie częstotliwość i czas trwania treningów reguluje Florian i tego się trzymam 🤣 Szlaban
  4. Leon bajki z mchu i paproci opowiadasz. Dokładność cywilnego gps to max 4m. Abstrahując od widoczności w trudnych warunkach - gęsty las, jary, kaniony, kręty singletrack. Przy dużych prędkościach ścina zakręty. tu masz dokładność GPSa (zjazd dolną nitką) - Garmin Edge 840, (Forerunner 955 to samo) z najnowszym systemem Multi GNSS
  5. Hehe, dlaczego mnie to nie dziwi 🤣 Ja jeszcze do tego odpowiednią muzę motywacyjną na słuchawki sobie aplikuję Nieźle pakujesz 👍 Już od samego czytania kolana mnie rozbolały (średnia 300w) 🤣
  6. @pecio @spidelli To u mnie jest odwrotnie. Ciuchów zabiera mniej niż ja, na rower nie wsiada jak pętla krótsza niż 60km i nie po terenie. Z tego powodu w Drawieńskim Parku Narodowym musiałem skracać trasy bo było mega deszczowe lato i wszystko było pozalewane ( przy dojazdówce o mało nie utopiłem samochodu na leśnej drodze). Asfalt ją nudzi ,nie lubi nim jeździć. Jak widzi szuter, leśne ścieżki , single, podjazdy to włącza turbo. Górki bierze interwałowo, trudno nadążyć. A wymagania odnośnie kwatery ma takie : No i zawsze coś upichci jak trzeba 👌
  7. My tu gadu gadu o treningach, trenażerach, tętnach a dziś taki piękny dzień był 😀 Krótki wypad koło komina a raczej kopca 🤣
  8. To genetyka, moja żona też ma wyższe. U mnie 43-47 - > zregenerowany, wypoczęty, w formie ( w nocy moze chwilowo spasc nawet ponizej 40 wtedy zegarek mnie budzi 😀) 50-60 -> zarwana noc, stress , bez formy, przetrenowany >60 -> jakas infekcja sie zaczyna. wskażnik HRV wyprzedza infekcje, choroby ale tez jest wrazliwy na stress, zarwane noce.
  9. Moje spoczynkowe dziś Średnia z ostatniego tygodnia : 45
  10. Potwierdzam. miernik jest fajny. Jak miałem jechać na urlop ub. roku w sierpniu w góry to mogłem spokojnie ocenić w jakim stanie jest łańcuch (11s) i czy już go wymieniać czy jeszcze da radę. Miernik pokazywał "czwóreczkę" a Bitule i inne już dawno wpadały na 0.5 a niewiele im brakowało do 0,7 . Przy "piątce" Bronisława wymieniłem łańcuch na nowy, kaseta slx z przebiegiem ok 6-7 tys bez problemu go przyjęła.
  11. @pecio Wygląda smakowicie 😀 tylko co na to waga Garmina 🤣 - moja jak zaklęta stoi w miejscu 😲 Weekendy i dni świąteczne u mnie odpadają (rodzina). Może na wiosnę jak zrobi się ładnie w tygodniu . Teraz niestety muszę być pod ręką i mogę co najwyżej wyskoczyć na chwilę koło komina ("skomplikowana" sytuacja zdrowotna w najbliższej rodzinie).
  12. Ja jeszcze nordic walking, trekking i łyżwy. @spidelli Mnie ostatnio na łyżwach Forerunner 955 policzył moc biegową 🤣 Na rower mam assioma favero w wersjach spd sl duo i xc uno
  13. @pecio Teraz musi nastąpić trend horyzontalny bo się się do wiosny zajadę 😀 Poziom ogólnie wysoki bo pierwszy raz od paru lat nic mnie nie dopadło (odpukać w nie malowane) na przełomie roku ( a to covid, grypa, kontuzja kolana itp), no i trenażer (regularność) robi robotę 👍 Pecio - ty masz taki kosmiczny poziom 👽 że u mnie zabrakło by skali 🤣
  14. @spidelli A ja dalej wg Garmina dziś lajtowo i długo na utrzymanie formy ale dokąd naprawdę zmierzam to sam nie wiem 🤣 Jutro chciałbym w teren jeśli pogoda pozwoli ale nogi zmęczone 😱 ps to się chyba nazywa odwrotna periodyzacja 🙃
  15. dobre, miękkie gripy, tez takie używam od paru sezonów, teraz wyszedł model z miękkimi końcówkami (zamiast amelinum).
  16. @pecio Od tego czasu FR955 dostał z 15 aktualizacji . Na początku nic nie robili a potem jak ruszyli z kopyta to co 2 tygodnie była aktualizacja 🤣 Poza tym nie zastąpili (bo jest w sprzedaży do dzisiaj) tylko rozszerzyli ofertę o model 965 (z amoledem). Obecnie FR 955 działa ok.
  17. @spidelli biały smar przeciwzapiekowy - shimano anti seize
  18. @CoolBreezeOne teraz po 3.5 tysi Ludzie na tej ramie schodzą poniżej 10 kg https://www.youtube.com/watch?v=uin__itJIe0
  19. Zwykły Chisel ok 12,5 bez pedałów, rozmiar L Reba + inne koła = 1kg mniej Ramą się chwalą że waży 1350g ale nie wiem jaki rozmiar Mój Chisel Expert 2x (L) z 2018r waży 11.50 (na Rebie)
  20. I to wszystko na tej czarnej oliwce ? 😲 Też muszę ją mieć (emeryt kosmita) 👽
  21. hehe, widzę że tym z pozoru niewinnym pytaniem o wosk dolałem "oliwki" do ognia 🤣🤣🤣 Chyba jednak poprzestanę na "oliwce", za dużo rowerów do ogarnięcia w domu.
  22. Czyli szkoda czasu i kasy na świeczki, ipy, benzyny ekstrakcyjne, Akry, szejki , myjki ultrasoniczne itp 🤣 @pecio Trzeba będzie wypróbować 👍 ps A to nie ten smar za 6 stów ? 😱 ta śruba nie była odkręcana od czasów wyjscia roweru z fabryki. Poradziłem sobie jakimś penetratorem Vulcan do śrub, imbusem Wera 8mm, odpowiednio długą stalową rurką, zablokowaniem pedału na murku oporowym i sciągaczem do korb. Do śrub mam biały smar shimano.
  23. A dzięki. Jeden z adwokatem a drugi z pistacją. Pycha ☺️ Oczywiście potem był trening ale taki lajtowy (baza) bo coś ostatnio czterogłowe mam permanentnie zmęczone 🙃. Nie wiem czy to od jazd po pagórach czy pracach przy sprzęcie w pozycjach nisko horyzontalnych. Do końca lutego lecę na Rouvy a później przejdę chyba na Tacxa - będę testował swoje wiosenne propozycje jazd z pozycji drona 🤣 @spidelli, @pecio A propo's wiertarki - ostatnio udało mi się przy jej pomocy i wykrętaków wykręcić śrubkę odpowietrznika z klamki hamulcowej, wymieniłem na nową (ze starej MT200) , klamkę odpowietrzyłem.. Przy okazji wymieniłem w Chiselu 2x po 5 latach i 15 tysiach korbę truvative aefect na XT 2x boost, nowy łańcuch KMC. Co się namordowałem z korbą to moje (zapieczona, niesmarowana śruba). Żonie założyłem nowy licznik (jakiś prosty bezprzewodowy Cateye), też niezła jazda. Niby banalna sprawa a okazuje się że licznik nie działa (nie widzi obrotów z czujnika) na nowych bateriach CR2032 Maxella (napięcia 3.10, 3.15V) a działa na oryginalnych (w zestawie) Toshibach (napięcia 2.85, 2.90V). Ciekawostka 🙃. Nie wróżę mu długiego żywota, choć wygląda ładnie. Naszła mnie jeszcze taka myśl - co sądzicie o przejściu z oliwki na wosk ?. Warto ? Na czym jeździcie ?
  24. Panowie, nie zapominajmy, dziś.. Po czymś takim oczywiście porządny trening 😀
  25. Zigfir - 1176 km (szosa, MTB, trenażer) 2. dfq - 961 km TheJW - 841 km (MTB) / + 69 km trenażer, ale postanowiłem w tym roku nie liczyć do swoich statystyk kilometrów wirtualnych Zbyszek.K - 805 km (trenażer) - na tę chwilę michalr75 - 585 (MTB) ashey_pl - 548 km (Cross) spidelli - 377 km (357 km trenażer, 20 km MTB) NerfMe - 375 km (MTB) Cross90 - 260 km (trenażer) jacekddd - 133 km (rower poziomy - velomobil) Donayo - 67 km (MTB) Sansei6 - 66 km (MTB) revolta - 25 km (MTB)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...