Skocz do zawartości

Brombosz

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 855
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Zawartość dodana przez Brombosz

  1. Do tego jeszcze jest potrzebna taka choinka. Jak się trafi inna, z dłuższym gwintem, to warto skrócić żeby nie tracić płynu przy odkręcaniu. To napisz jeszcze coś o swoich tarczach. Na Storm HC fabryczne, żywiczne klocki w mieście zastępują mi dzwonek. W górach, po pierwszym zjeździe nastaje cisza i trwa aż ich znowu nie zamulę "jazdą po bułki".
  2. Jako użytkownik Magury MT5 odradzam zakup do jazdy miejskiej. To są bardzo dobre hample, ale żeby działały jak należy to od czasu do czasu trzeba je porządnie przygrzać. W mieście raczej tego nie zrobisz, a same lekkie hamowania to zaraz jest piszczenie i brudzenie się klocków.
  3. Na stravie jest kategoria e-bike... Chodząc przecież nie zapisujesz biegania.
  4. Szlachcic ma wyciągi. Teraz rozumiem brak myk-myka.
  5. Bo duch faceta z obrazka podobno straszy na okolicznych zjazdach. https://pl.wikipedia.org/wiki/Diabelska_Kręgielnia
  6. @Kemusi Nie no, akurat tych filmików nie widziałem... i w sumie nie bardzo jest po co porównywać tego co było dekadę temu do czasów dzisiejszych. W 2010 roku może i było miejsce dla takiego sprzętu, chociażby przy zeskakiwaniu z dachów, czy przelatywaniu nad wąwozami. Ale trasy z filmu z Robertem Piekarą dzisiaj objeżdża się na rowerach 140-150mm skoku. Gdyby wyciąć te największe hopy, to nawet swoim trailem bym zaatakował.
  7. Na takie się natknąłem. Trzydzieści centa skoku! Gdzie to komu i na co?
  8. Dobre rzeczy wklejasz. Cieszy oko... Kawał świata, aż chciałem kliknąć, ale skoro bardzo sobie nie życzysz to tego nie zrobię.
  9. Brombosz

    [Hamulce] Magura MT5

    Jeszcze nie wiem. Chciałbym sprawdzić czy oryginalne 8.R to faktycznie taka kotwica jak piszą, ale boli mnie trochę ich cena. Ewentualnie wlecą jakieś zamienniki innej dobrze ocenianej firmy. Tył zostawiam na żywicznych, bo pasuje mi to co jest. Siła wystarczająca a ryzyka przegrzania nie ma. Opcje są dwie. Albo jeździsz X razy więcej niż ja, albo za bardzo gnieciesz klamki na zjazdach. Jak już pisałem, ważę prawie stówkę, a żywica wystarczy mi na cały sezon.
  10. Brombosz

    [Hamulce] Magura MT5

    @Kemusi Jeszcze nie, ale mam plan założyć je z przodu na przyszły sezon.
  11. Brombosz

    [Hamulce] Magura MT5

    A ja mam i złego słowa nie powiem. Nie ma prędkości, z której moich 100kg nie wyhamują na żywicy, wycieków żadnych, odpowietrzanie proste, waga niska... Co chcieć więcej? Jak masz faktury to reklamuj u producenta. 5 lat gwarancji na wycieki jest. A co do odpowietrzania, to po przelaniu olejem warto wtłoczyć go trochę na końcu strzykawką do klamki. Wycieknie kilka kropel więcej zanim zakręcisz, ale co to za problem? Płynu do mycia naczyń nie masz żeby umyć? Klamki jedynie trochę elastyczne są ale podejrzewam, że to je kilka ładnych razy uratowało.
  12. No tak... Jak się mieszka na takiej patelni jak u mnie to ciężko sobie wyobrazić, że z góry można zobaczyć góry, z których widać góry.
  13. "Alkohol spożywany (...)" Piją to pijaki. PS. @zajonc To z helikoptera było robione?
  14. Bo pytony trzy. Wiem, że tematyka mało związana z rowerem, ale gdybym pewnego dnia nie wyszedł pojeździć to nie spotkałbym starego znajomego, i co za tym idzie, nie zobaczyłbym jego kilkudziesięcio-kilogramowych pupilków, które kojarzę z przed kilku lat jako sznurówki max 80cm. Chciałem wziąć któregoś na plecy do zdjęcia, ale głośny syk oznajmił mi, że nie były tego dnia w nastroju. Do tego jak jeszcze usłyszałem opowieść, że przy tej najjaśniejszej samicy weterynarz kiedyś musiał wzywać posiłki, to mi całkiem przeszła ochota na jakiekolwiek kontakty.
  15. Perspektywa... Np. dla niektórych głupotą jest z domu wychodzić, a dla jeszcze innych wstawać rano.
  16. Skąd wiecie? Może tak faktycznie jest. Ludzie po placebo wychodzą z ciężkich chorób, to i może skilla da się poprawic.
  17. Nie wiem... jakoś mnie nie kręci taki zjazd z samego szczytu. Od 6 min. zaczęła się prawdziwa jazda. Wcześniej to tylko gotowanie hampli i rozsypywanie żwiru. Samemu też jak jadę jakiś pion, to uśmiech występuje dopiero w miejscu jak mogę się puścić szybciej. Nie daje mi przyjemności takie zamiatanie tyłem, bo szybciej nie ma jak.
  18. @kamar59 Komary nie cięły? Komar <---------- @wkg Ciągnie swój do swego. Żółw <---------- Wybaczcie, ale coś mnie na głupie pomysły po nocy wzięło.
  19. Bo rowerem podjechał ale trening był w innej formie. Popływane, poskakane, ponurkowane i cardio zrobione. Przyjemna odmiana. Przez ten rower w ogóle zapomniałem, że jest taka możliwość.
  20. I to by chyba było przyczyną tej różnicy.
  21. Dziwne. U mnie najczęściej z drugiej strony były objawy. Dwugłowe uda często kontuzjowane były, a zaraz za nimi łydki. Jeździsz w SPD?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...