Skocz do zawartości

chudzinki

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    7 334
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chudzinki

  1. Ja bym reklamował! Zdecydowanie!
  2. Może coś z tych: https://superiorbikes.eu/pl/2019/junior-kids https://www.islabikes.co.uk/bikes/
  3. No patrz .
  4. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana . A ja tam życzę żeby nic się nie działo. W sumie sprzedawca ma dobre opinie.
  5. Ale kolega pytał o prędkość, a nie o dystans .
  6. Fajny post . A jeździłeś kiedyś na rowerze? Pytam całkiem serio.
  7. Mógłby ktoś zmierzyć odległość od podłoża do góry siodełka przy maksymalnie wsuniętej sztycy?
  8. To pytanie do Krzyśka. A wagowo ta sama klasa...?
  9. Na stronie producenta nie ma takiej informacji.
  10. A skąd takie twierdzenie?
  11. Mam. Bardzo. Czy wart pieniędzy? Dużo jak na rower dla dziecka, ale ... następny też będzie Woom .
  12. Bo pomost spoczywa na oponach od ciężarówek...
  13. Trzy opcje: Oddać do serwisu. Kupić młotek. Improwizować. W Twoim przypadku wybrałbym opcję nr 1 .
  14. Piękny niebieski ze stopką waży 9,1 kg .
  15. Zdecydowanie nie warto! W tej cenie spokojnie kupisz rower z powietrznym amorkiem.
  16. Nikt nic? Hmmm, a czy ktoś może chociaż potwierdzić wagę tego roweru?
  17. Witajcie! Czy ktoś w promieniu 50 max. 100 km ode mnie ma ww. rowerek i dałby go "pomacać" i przymierzyć się mojej córze?
  18. Ja oczywiście żartowałem. Uważam, że to wygląda ohydnie .
  19. Prawie jak oryginał .
  20. Aż się wierzyć nie chce .
  21. Obawiałem się, że nie dociągnę do 2000 odwiedzin w tym roku, a tu proszę - idzie lepiej niż myślałem :-)

  22. chudzinki

    [Rower] Kross Level B6.

    Bo chcą mu dobrze doradzić? Bo chcą żeby dobrze ulokował pieniądze? Po co pchać się w napęd 2x skoro wyraźnie wynika, że 1x w zupełności wystarczy do jego jazdy. Żeby nie było - sam nie jestem zwolennikiem napędu 1x, ale w tym przypadku...
  23. Środek ciężkości + dziecko, które się rusza, a nieruchomy bagaż. Kumasz? A widzisz różnicę między dziećmi a gratami?
  24. Ale @Michumal musi mieć foteliki . Już kilka osób próbowało go od tego pomysłu odwieść proponując przyczepki, doczepki, ale się nie udało .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...