Skocz do zawartości

chudzinki

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    7 333
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chudzinki

  1. A z czystej ciekawości - co Cię skłoniło do: zamiast do: ?
  2. @wojtt80, a ja żałuję, że od razu nie kupiłem Explore 2, bo zaoszczędziłbym kilkanaście zł... Łatwość wgrywania wszelakich map, niesamowita czytelność, szybkość obracania mapy no i trochę większy ekran 🙂.
  3. To zmienia postać rzeczy chociaż w tym konkretnym przypadku (cena, ta sama zębatka z przodu) wolałbym górala Stevensa (niż Riverside) nawet licząc się z ewentualną zmianą opon. Propozycja crossa od @keltu również jest bardzo ciekawa. Riverside 500 w tym wszystkim jest mało konkurencyjny.
  4. Przy takim założeniu mój głos na Stevensa.
  5. Mnie też strasznie denerwują wszelkie ocierania i inne dziwne odgłosy. A może to nie jest uzależnione od pogody tylko od czasu. Hamulce SRAM Level?
  6. Mocne... Chyba będę się bał coś napisać na forum, bo ja się w ogóle nie ścigam.
  7. Sprawdziłem z ciekawości i Liv w normalnej sprzedaży ma elektryczne fulle od 150 cm, więc wychodzi na to, że wpakowałaś się na minę, z której ciężko będzie Ci wybrnąć...
  8. Garmin Explore 2 za 870 zł https://www.pepper.pl/share-deal-from-app/1281309
  9. Co najmniej. Jutro jeszcze raz pokręcę.
  10. Potwierdzam, jest ich 14-15 bardzo wyraźnych, dość długich.
  11. Aaa, bo analog spokojnie na ten wzrost byś znalazła bez żadnych kombinacji. Z elektrykami to nie wiem. A zmieniając opony całkowicie tracisz na właściwościach jezdnych.
  12. A ile masz wzrostu z ciekawości? Poniżej 155 cm? Dużo?
  13. Czuć przeskoki/stopnie, z tego co pamiętam. Wieczorem Ci sprawdzę, bo nie pamiętam.
  14. @przemeg, no można zablokować. Ale kupić górala z napędem zupełnie niedostosowanym do takich jazd po to żeby blokować amor i zmieniać opony? Hmmm.... A serwis? Warunki zimowe... Baranka spróbowałem i nigdy więcej. Do miasta? Nie wydaje mi się, ale co kto lubi 🙂. EDIT. @Wojcio mnie ubiegł.
  15. A wg mnie, podobnie jak @Wojcio, do takich zastosowań: ma wszystkie zalety mtb i gravela 🙂. I też kiedyś myślałem nad napędem paskowym, ale zrezygnowałem ze względu na zbyt twarde przełożenia.
  16. Jak wcześniej nikt Ci nie podpowie to wieczorem sprawdzę, ale z tego co pamiętam to czuć wyraźne "przeskoki".
  17. Treka osprzętowo ja bym całkowicie odrzucił. Orbea jest ciekawa i Tempt, ale 0. Do potwierdzenia rozmiar: https://allegro.pl/oferta/rower-merida-big-nine-700-s-15-silk-gunmetal-grey-black-17591555039 https://allegro.pl/produkt/rower-mtb-kross-level-x400-rama-16-cali-kolo-29-niebieski-147c6706-e72b-4d9f-a69e-e06ea0d3159d
  18. Dobra, na jakiejś aukcji wyczytałem, że pasują. Zamówione i jak nie będzie pogody to powoli trzeba grzebać 🙂.
  19. @Pietrash, montowałeś może? Bo na zdjęciach wygląda inaczej. @sky87, może to przyzwyczajenie do RS 🙂.
  20. Nie chce mi się wierzyć żebyś przy prawidłowym ciśnieniu był w stanie to zrobić. Może coś z nim jest nie tak?
  21. Tlumnik to na pewno nie wybuchnie. A ważysz dużo powyżej 100 kg?
  22. I coś mi się zdaje, że mamy tu lokowanie produktu, bo zaczęło to "latać" po innych tematach...
  23. Zaczyna mnie to wkur... W RS wszystko jest proste i ładnie opisane. Jakie crush washer pasują do tego modelu? 241-01-002-C do jednej, a 241-01-011 do drugiej? Dobrze patrzę?
  24. A ja bym radził popatrzeć na rowery typu (linki bez zagłębiania się w specyfikacje): https://www.cube.eu/pl-pl/cube-nulane-pro-grey-n-chrome/156201 https://exim-bike.pl/rowery/1052-11337-rower-fitness-trek-fx-3-disc-o-obnizonej-rurze-gornej-gen-3.html https://allegro.pl/oferta/rower-fitness-city-damski-marin-fairfax-st-2-13097695564
×
×
  • Dodaj nową pozycję...