Skocz do zawartości

chudzinki

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    7 334
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chudzinki

  1. A czym ją przykręciłeś?
  2. A z Krakowa pojadą tamtą drogą? Edit: o sklepach wykasowane, bo nie doczytałem dokładnie...
  3. Plus wymiana klamkomanetki oraz prawdopodobnie przerzutki. A nowego koła za 60 zł to chyba nie kupi.
  4. Powiem Ci, że ja miałbym bardzo duży problem z wyborem, bo każdy z rowerków ma w sobie coś fajnego . Jednak skłaniałbym się ku Meridzie ze względu na amorek. A może to przyzwyczajenie do 3 blatów z przodu... Poza tym kupując rower w tej cenie musiałbym przejechać się na każdym z nich i wtedy dokonałbym wyboru.
  5. Wolnobieg zdecydowanie bym odrzucił i to nie z tego powodu, że do Twojej zaplanowanej na teraz jazdy nie wystarczy, ale z powodu, ewentualnej przyszłej, przebudowy roweru. Ja ten błąd popełniłem...
  6. Nie wiem do kogo "pijesz"... Nie można uogólniać. Między NEX bez regulacji a NVX jest przepaść jeżeli chodzi o tłumienie. Przeczytaj uważnie co ja napisałem.
  7. Bez szaleństw wytrzyma. Jednak jeżeli nie zależy Ci na dodatkach typu błotniki i bagażnik to skłaniałbym się jednak ku Kands`owi.
  8. Cena katalogowa zaporowa... O gustach się nie dyskutuje . Podyskutowałbym. Pojęcia nie miałem, że do tego wkładają Nexusa 7.
  9. Najtańsza do jakiej masz dostęp. Chodzi tylko o zmycie całego syfu z łańcucha, a po tym zabiegu żeby nie był tłusty.
  10. Jeżeli w aukcji nie ma odbioru osobistego to nikt z forumowiczów nie pomoże, bo i jak...
  11. Wtrącę swoje trzy grosze aczkolwiek nie o tym temat - mam taką torebkę (co prawda tylko Roswheel) i nie polecam do takiego zastosowania, bo: telefon się bardzo grzeje słabo widać ekran poprzez tworzywo mało ergonomiczne miejsce do spoglądania na telefon Kupiłem na kierownicę uchwyt Forevera, ale bez pokrowca i jestem zadowolony.
  12. Zdecydowanie nie warto za takie pieniądze. Poszukaj na forum co ludzie polecają w podobnych kwotach. Znajdź kilka modeli, które Wam się podobają, a wtedy ktoś Ci pomoże w wyborze.
  13. Rower rowerowi nierówny. Na niejednym crossie jeździ się pewnie wygodniej niż na trekkingu, a przynajmniej w moim przypadku. Tylko pozostaje problem bagażu - albo wygodne plecaki albo sakwy. Zależy co kto lubi.
  14. BAAARDZO mocno upraszczając. Coś tam pracuje, bo widać po śladach na goleniach . I najlepiej z regulowanym mostkiem.
  15. To ja chyba jestem "jakiś inny", bo u mnie, już z trzema rowerami, odbywało się to dużo prościej, a mianowicie tak - po 2-4 wizytach w sklepach i wyselekcjonowaniu w miarę dobrze wykonanych rowerów z nisko-średniej do średniej półki, bez "amortyzatorów" i bez agresywnych opon przedstawiałem max. 3 modele córze i to ona decydowała, który jej się podoba, a po przejażdżce rower lądował w bagażniku. Jeszcze nie miałem żadnych reklamacji z jej strony , a uważam, że dla dziecka najważniejszy jest wygląd i frajda z jazdy...
  16. Błotniki i bagażnik z roweru trekkingowego właśnie, czyli robi się cross... To nie jest trekking tylko fitness jak napisane jest na ich stronie i takie rowery będą najlżejsze. W tej cenie waga będzie bardzo podobna. Ja wychodzę z założenia - przymierzyć się.
  17. A jak uczysz dziecko sikania do nocnika to nic mu nie mówisz?? Moja musi, ale to na pewno zależy od dziecka. Kuzyn kupił 7-latce rowerek to ja musiałem dobrze docisnąć kierownicę żeby się ugiął i to nie płynnie tylko skokami.
  18. Dobrze bym to przemyślał... Po co "amortyzator"? Jakiś wypasiony model, bo zwykle dają 1 przerzutkę tylNĄ , a np. 6 lub więcej biegów.
  19. Głupi nie jestem i lubię poczytać ciekawe tematy, ale w to się nawet nie zagłębiam...
  20. A tego się nie spodziewałem. Myślałem, że produkują te same wersje dla wszystkich. To zwracam honor
  21. Czyli Suntour robi inne wersje dla Krossa?
  22. A co ma piernik do wiatraka? W tym wypadku Suntour do Krossa
  23. Chociaż siodełko jakieś zamontuj .
  24. Ale macie wielkie te dzieciaki . Moja 7-latka śmiga na 20-tkach, a kuzyn właśnie kupił 8-latce 24-kę.
  25. A jest jakieś zabezpieczenie z którym złodziej sobie nie poradzi? Wg mnie to tylko kwestia utrudnienia kradzieży.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...