Skocz do zawartości

chudzinki

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    7 334
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez chudzinki

  1. A w innym miejscu tego samego sklepu: "Jeśli to możliwe, prosimy także o przesłanie opakowania oraz kompletu metek dołączonych do produktu. Zwracany towar nie może przy tym nosić śladów eksploatacji i montażu, tzn. musi nadawać się do ponownej sprzedaży jako towar nowy." 99% rzeczy kupuję na Allegro i tam wszyscy piszą w podobny sposób, bo żaden sklep handlujący nówkami nie będzie się bawił w wyceny i sprzedaż używek. Dlatego napisałem, że to "martwy" przepis, bo który kupujący będzie ryzykował i "łaził" po sądach...? Przy towarach "nie może przy tym nosić śladów eksploatacji i montażu, tzn. musi nadawać się do ponownej sprzedaży jako towar nowy" to zrozumiałe i wiele osób z tego korzysta.
  2. Czyli tak jak myślałem - martwy przepis, bo w regulaminie chyba wszystkich sklepów jest napisane, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania...
  3. Zrozumiałem, ale podaj proszę przykład sklepu, w którym można zwrócić towar z widocznymi śladami użytkowania, bo ja takiego nie spotkałem, a chętnie bym przetestował kilka rzeczy. Potrącenie "biorę" na siebie .
  4. Wiem, znam, ale chodzi mi o przykład sklepu, który przyjmuje używany towar .
  5. Są sklepy, które przyjmują używany towar? Który na przykład?
  6. Ja bym szedł w kierunku: https://allegro.pl/oferta/rower-dzieciecy-kellys-kiter-30-kola-24-orange-8333892864 https://allegro.pl/oferta/rower-junior-orbea-mx-24-dirt-2019-8948082525
  7. Giant to chyba na kołach 20 cali. Osobiście odrzuciłbym wszystko z "amortyzatorem".
  8. Nie chce mi się wierzyć, że ten Liv waży tyle samo co Jerry, ale najważniejsze, że dziecko zadowolone .
  9. Mając fundusze szedłbym w kierunku Shimano. Poczytaj podobny temat:
  10. Czyli mój trop był właściwy. To nie rower .
  11. Aguri Marathon - ktoś ma jakieś doświadczenia z tym uchwytem? Podejrzanie tani jak na ładowność 20 kg.
  12. Bo gdyby ktoś nie zauważył robót drogowych .
  13. W prawdziwy, na oko z 2 letnim dzieckiem, to faktycznie konieczność.
  14. No nie wiem co napisać . Dwie córy wyjeździły się w przyczepce bez amortyzacji i nie uważam żeby była ona potrzebna, ale jestem ciekawy końcowego efektu i trzymam kciuki .
  15. Nie podaje się nigdy powodu odmowy przyjęcia mandatu.
  16. Bo zastanawiam się czy dzisiaj uda mi się załączyć zdjęcie .
  17. Oraz: "Rowery z tej kategorii mogą być używane w taki sam sposób jak z kategorii 1 i 2, dodatkowo są one przystosowane do jazdy w terenie. Trasy pokonywane na tych rowerach mogą zawierać niewielkie uskoki (około 60 cm) - ich pokonywanie przez niedoświadczonego użytkownika może spowodować wypadek i kontuzję. Kategoria ta zawiera sztywne rowery górskie oraz modele full-suspension o krótkim skoku." Rozumiem, że dla wyczynowców są lepsze i droższe modele, ale stwierdzenie "Neuron wg producenta jest rowerem do jazdy rekreacyjnej czy wręcz wycieczkowej dla niedzielnych rowerzystów do sportu mają inne modele." jest grubo przesadzone .
  18. Hmmm... A gdzie to jest napisane?
  19. @Sobek82 i @itr, dziękuję za porady, ale już wiele razy dodawałem zdjęcia i nie miałem problemów .
  20. Bo szukam bezpiecznych zakątków... A teraz czekam, bo coś zdjęcia nie chce dołączyć... Proszę odpowiednią osobę o wykasowanie mojego postu, bo nie chce mi się już dłużej próbować .
  21. Bo dostali cynk, że będę dzisiaj tam jechał .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...