Zdecydowałem się na zakup najnowszego Sida do nowego roweru. Miałem poprzednią wersje Ultimate , byłem bardzo zadowolony, nie zaznałem problemów z widelcem.
Jutro ma przyjechać do mnie nowy Sid 3P z regulacją na koronie, będę wymieniać w nim tłumik na 2P. Jeśli ktoś jest chętny to sprzedam tłumik 3P.