Skocz do zawartości

siemalysy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 560
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    230

Zawartość dodana przez siemalysy

  1. Bo było fajnie, a tam wyżej jeszcze fajniej 😉
  2. Uchwyt na radar Garmina montowany do torby podsiodłowej
  3. Bo jak szumi potok, to jedzie się przyjemniej 😉
  4. Bo przyszła wiosna i niech w końcu zacznie robić, to co do niej należy 😉
  5. - kierownica PRO Discover - owijka Guee x2 - klocki hamulcowe do gruza
  6. Bo stoi na stacji lokomotywa 🙂 @elkaziorro dobrze widzieć Twój powrót na rower. Zdrówka 😊
  7. - pedały Reverse Escape - Wentyle Peaty'sChris King - pompka elektryczna Topump TB2 Pro Dwie pierwsze pozycje do roweru żony.
  8. Bo chcę ciepłych dni, słońca i kolorów, a zima niech spada tam skąd przyszła.
  9. Bo dziś miała przyjść odwilż 😉
  10. Bo Magura Spiska poleca się na rower 🙂
  11. Bo "Łagiewnicki orszak króla" 👑😉
  12. Bo w lesie póki co biało 😉
  13. Manetkę myk myka można przecież zamontować na obejmie klamki hamulca. Nie ma znaczenia czy Sram czy Shimnao. Obecnie mam zamontowaną manetkę OneUp z klamką Shimano w systemie I-SPEC EV. W drugim rowerze miałem zamontowaną pod klamkę Sram z rozwiązaniem MMX. Wybór jest spory. Manetek do wyboru jest sporo 🙂
  14. Nie pamiętam ile ma ten zielony element. Jeżeli Tobie wychodzi, że 150 mm wejdzie, a obawiasz się tylko o ten zielony uchwyt do linki to i tak powinieneś wziąć 150 mm skoku. Gdyby się okazało się, że 5 mm masz za wysoko siodło przy konfiguracji 150 mm, to możesz sobie zmienić skok na 140 mm. 140 lepiej niż 120. Inserty i smar są w zestawie. Edit. Uważam, że mając wymiar A, da się dobrać odpowiedni dropper, który pozwoli ustawić pożądaną wysokość siodła i da się go zamontować prawidłowo w rurze podsiodłowej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...