-
Liczba zawartości
2 560 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
230
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez siemalysy
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 70
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo było fajnie, a tam wyżej jeszcze fajniej 😉 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo pjechali 😉 -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
siemalysy odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo jak szumi potok, to jedzie się przyjemniej 😉 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo lubię tu wracać 🙂 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Nad Wisłą 😉 -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
siemalysy odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Piaskiem po oczach 😉 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo przyszła wiosna i niech w końcu zacznie robić, to co do niej należy 😉 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo za maistem 😉 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo w piątek trzynastego... -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
siemalysy odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
- kierownica PRO Discover - owijka Guee x2 - klocki hamulcowe do gruza -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo stoi na stacji lokomotywa 🙂 @elkaziorro dobrze widzieć Twój powrót na rower. Zdrówka 😊 -
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
siemalysy odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
siemalysy odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
-
[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych
siemalysy odpowiedział Puklus → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
- pedały Reverse Escape - Wentyle Peaty'sChris King - pompka elektryczna Topump TB2 Pro Dwie pierwsze pozycje do roweru żony. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo chcę ciepłych dni, słońca i kolorów, a zima niech spada tam skąd przyszła. -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo dziś miała przyjść odwilż 😉 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo Magura Spiska poleca się na rower 🙂 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo dosypało trochę 😉 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo "Łagiewnicki orszak króla" 👑😉 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo w lesie póki co biało 😉 -
[Zdjęcia] Codziennie Jedno Zdjęcie
siemalysy odpowiedział klon → na temat → Rowerowe forum na max - ogólna dyskusja
Bo malowidło 😉 -
[Dropper] Jaki wybrać skok sztycy regulowanej
siemalysy odpowiedział Pazuzu → na temat → Sprzęt rowerowy
Manetkę myk myka można przecież zamontować na obejmie klamki hamulca. Nie ma znaczenia czy Sram czy Shimnao. Obecnie mam zamontowaną manetkę OneUp z klamką Shimano w systemie I-SPEC EV. W drugim rowerze miałem zamontowaną pod klamkę Sram z rozwiązaniem MMX. Wybór jest spory. Manetek do wyboru jest sporo 🙂 -
[Dropper] Jaki wybrać skok sztycy regulowanej
siemalysy odpowiedział Pazuzu → na temat → Sprzęt rowerowy
Nie pamiętam ile ma ten zielony element. Jeżeli Tobie wychodzi, że 150 mm wejdzie, a obawiasz się tylko o ten zielony uchwyt do linki to i tak powinieneś wziąć 150 mm skoku. Gdyby się okazało się, że 5 mm masz za wysoko siodło przy konfiguracji 150 mm, to możesz sobie zmienić skok na 140 mm. 140 lepiej niż 120. Inserty i smar są w zestawie. Edit. Uważam, że mając wymiar A, da się dobrać odpowiedni dropper, który pozwoli ustawić pożądaną wysokość siodła i da się go zamontować prawidłowo w rurze podsiodłowej.
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 70
