Skocz do zawartości

siemalysy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 560
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    230

Zawartość dodana przez siemalysy

  1. Bo co to za różnica, czy zmoczy, czy nie zmoczy 😄
  2. Bo śląskie premiumy 😄
  3. Bo pogoda była dynamiczna w sobotę 😉
  4. Bo do mety było coraz blizej 😉
  5. - Beto booster do opon Tubeless - Kask Valegro WG11 - olej do łańcucha WT-1 - zatyczka do bidonu Camlebak - siodełko Trek Verse - zestaw naprawczy Lezyne tubeless
  6. Bo długi weekend trzeba wycisnąć na maksa 😉 @Maciorra a jak już umyliście rowery, to chodziliście na kremówki? 😉
  7. Bo nie spotkałem żadnego rycerza 😉
  8. Będzie czy nie będzie padać...
  9. Bo bunkrów nie ma, ale też jest... 😉
  10. Bo o takie popołudnia nic nie robiłem
  11. Bo tym razem bez roweru w kadrze 😉
  12. Bo takie weekendy, to ja szanuję 😁
  13. Bo rzeki przepłynąłem, góry pokonałem... 😉
  14. Bo w lesie tak nie wieje 😉
  15. @Jurek63 @dfq Dokładnie. Trzy ostatnie zdjęcia zrobione zostaly na Ponidziu. Bo w końcu zrobiło się ciepło 🙂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...