Witam.
Rama Csepel w jej największym wydaniu waży bez haków:
Z hakami
Ważone wczoraj
Dodam jeszcze że wchodzą oponki tak max 2,4 i zostaje jeszcze po 3 mm luzu. Więc podobnie jak w inbredzie tyle że tutaj jest bardzo krótki ogon.
Witam
Do anarchy. Wysłałem wiadomość na PW ale nie wiem czy doszła. Pisze w tym temacie bo dotyczyła właśnie tego. Wiec jakbyś mógł sprawdzić i ewentualnie coś odpisać będę wdzięczny. A tego posta można wywalić
Jak tylko będę we Wrocławiu to obiecuję, że zrobię lepsze fotki i dodam jeszcze mały bonusik. Ale to pewnie za 3-4tygodnie będzie dopiero.
I żeby nie było całkiem OT
Kolejna fota z pociągu. Rower jeszcze w starej konfiguracji.
Do oddania
1. Klamkomanteki Shimano Alivio
Przednia w bardzo dobrym stanie wszystko chodzi jak należy.
Tylna w stanie dobrym przerzuca wszystkie biegi monitorek raz działa raz nie skręcona na zwykłą śrubę. Wszystko widać na zdjęciach.
2. Oddam hamulce szosowe.
Nie mam pojęcia jaki to model i jakiej firmy. Nie wiem jak hamują nigdy ich nie używałem. Kupiłem je razem z całą grupą szosową. Zdjęcia w tej samej galerii co wyżej.
Edyta:
Koszty wysyłki.
Klamkomanetki 10zł
Hamulce 10zł
Wszystko razem 13zł.
Poznań i okolice odbiór osobisty można się umówić gdzieś na mieście.
Druga Edyta:
Klamki oddane koledze z postu niżej @rambolbambol
Trzecia Edyta:
Hamulce oddane.
Nie sądziłem że tak szybko pójdzie.