Skocz do zawartości

100lar3k

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 430
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Zawartość dodana przez 100lar3k

  1. Witam. Rama Csepel w jej największym wydaniu waży bez haków: Z hakami Ważone wczoraj Dodam jeszcze że wchodzą oponki tak max 2,4 i zostaje jeszcze po 3 mm luzu. Więc podobnie jak w inbredzie tyle że tutaj jest bardzo krótki ogon.
  2. Witam Do anarchy. Wysłałem wiadomość na PW ale nie wiem czy doszła. Pisze w tym temacie bo dotyczyła właśnie tego. Wiec jakbyś mógł sprawdzić i ewentualnie coś odpisać będę wdzięczny. A tego posta można wywalić
  3. Jak tylko będę we Wrocławiu to obiecuję, że zrobię lepsze fotki i dodam jeszcze mały bonusik. Ale to pewnie za 3-4tygodnie będzie dopiero. I żeby nie było całkiem OT Kolejna fota z pociągu. Rower jeszcze w starej konfiguracji.
  4. I kolejne zdjęcie z zaprzyjaźnionego garażu.
  5. To może ja też się pochwalę ostatnimi zmianami w rowerze
  6. Do oddania 1. Klamkomanteki Shimano Alivio Przednia w bardzo dobrym stanie wszystko chodzi jak należy. Tylna w stanie dobrym przerzuca wszystkie biegi monitorek raz działa raz nie skręcona na zwykłą śrubę. Wszystko widać na zdjęciach. 2. Oddam hamulce szosowe. Nie mam pojęcia jaki to model i jakiej firmy. Nie wiem jak hamują nigdy ich nie używałem. Kupiłem je razem z całą grupą szosową. Zdjęcia w tej samej galerii co wyżej. Edyta: Koszty wysyłki. Klamkomanetki 10zł Hamulce 10zł Wszystko razem 13zł. Poznań i okolice odbiór osobisty można się umówić gdzieś na mieście. Druga Edyta: Klamki oddane koledze z postu niżej @rambolbambol Trzecia Edyta: Hamulce oddane. Nie sądziłem że tak szybko pójdzie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...