Skocz do zawartości

Maciek226

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    609
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Maciek226

  1. sam jeżdziłem cały ten sezon na ramie spawanej na dolnym wahaczu (waże ok 90kg) nic jej nie dolegało
  2. jeśli jest dobrze pospawana i odpowiednio wzmocniona do ma w tym miejscu wytrzymałośc równą a nawet większą niz oryginał
  3. co wy wszyscy tacy przeciwni spawaniu ramy ??
  4. ja bym albo zaspawał sztyce na stałe (przetop z ramy na sztyce) albo nabił do niej adapter na mniejszy wymiar sztyce i zepsawał tak żeby przetopić do niej i używać cieńszej sztycy
  5. mam ochote sproadzic sobie 2x180mm hs1 i dlatego szukam opinie jak o oryginale jak i o podróbce którą można kupić za 30 zł z chin
  6. duża jest różnica na korzyść HS1?
  7. prawdopodobnie saint z taczami 203mm ale po co w naszych okolicach mocniejsze od XT hample?
  8. może jest krzywo założone?
  9. pisałem ale przeróbka się nieudała i została sprężyna a teraz potrzebuje go na 120 zrobić i mam z tym problem , podczas próby zagazowania go żadna częśc nie została zmodyfikowana
  10. niestety nie ma i zmienia się chyba podkładkami
  11. witam chcąc zmienić skok w raidonie wyjąłem podkładke plastikową prawdopodobnie z sprężyny negatywnej?? po tym zabiegu amor stał się dużo twardszy i nie wysunoł się na tyle ile powinien ( zmieniałem ze 100 na 120 przy 100 miał ok 110mm teraz ma 115-125) jakies pomysły ?? porady doświadczył ktoś tego?
  12. możliwe że pał ci oring który oddziela te komory i powietrze z jednej idzie do drugiej
  13. Maciek226

    [klocki] Różnica klocków

    a nie a2z czasem?? też podobne http://www.grawitacyjny.pl/p7933-klocki-hamulcowe-a2z-eco-polmetaliczne-bp620-shimano-deore-br.html
  14. Maciek226

    [klocki] Różnica klocków

    http://velo.pl/czesci/klocki-i-okladziny-hamulcowe/accent/dwuskladnikowe-shimano-deore-nexave-acera-tektro-auriga wg mnie to jest ten model accenta ale nie jestem pewny
  15. Maciek226

    [klocki] Różnica klocków

    te czarne to prawdopodobnie półmetaliki a2z eco - u mnie one też mocą nie powalają a te czerwone wyglądają na metaliki accenta spiekane ilość dziór po drugiej stronie nie ma znaczenia pod ilo tłoczkowy są one hamulec
  16. pomysł ciekawy , będziesz takie sprzedawać ??
  17. Maciek226

    [klocki] Dziwna sytuacja

    może są niewyregulowane??
  18. Maciek226

    DT

    waże podobnie więc czekam na test
  19. Maciek226

    DT

    mógłbyś powiedzieć jak z sztywnością obręczy ? i odpornością na centrowanie mam ochote na nich toczydła poskłądać ale boje się ze będą zadelikatne
  20. NEGATYWNA zamówiłem 28 lutego łańcuch i zębatke , zapłaciłem od razu oraz po kilku godzinach zadzwoniłem kiedy wyślą oraz czy dotarł do nich przelew powiedzieli że wysłali i 3 marca dotrze , 4 marca dostałem od nich wiadomość że przez weekend się sprzedały i wyślą w piątek dziś dostałem maila że najwcześniej wyśla w środe / czwartek 12/13 marca
  21. a czym był przypięty ??
  22. gdzie dokładnie go ukradli?
  23. mike uszczelki założoone w hamulcach pracujących na dot czyli np avid nie są odporne na olej mineralny stosowany w tektro czy shimano jeśli avida zaleje się olejem mineralnym uszczelki się uszkodzą , tym samym hamulec będzie albo do wyrzucenia albo wymiany uszczelek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...