Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 901
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Bo sprawdzacie budowy dróg to i ja - "Autostrada Wolności"
  2. On chce, tylko "mu się zsuwa" na sztycy
  3. Bo z synowcem na truskawki 😜
  4. Lusterko Zefal. Poprzednie wytrzymało kilka lat, niestety pechowy upadek roweru i mocowanie pękło.
  5. Dziś z młodym lekkie 25 po okolicy i mała regulacja przedniego hamulca u mnie, s u niego nadal walka z tylnym błotnikiem, bo się opuszcza, ale jak zrobię to jest ok, coś podejrzane 😉
  6. Bo do kolejnego weekendu daleko
  7. Wypad z kumplami na co roczny trip rowerowy (choć po 3 latach przerwy), zawsze z przygodami, po błotach lasach, rzekach... niby tylko trochę ponad 80 km ale umordowani, ubłoceni, opaleni i zadowoleni, praktycznie cały dzień na dworze. Super
  8. Bo pogoda taka, że z kumplami skoczyliśmy nad wodę
  9. Bo tak na koniec tygodnia
  10. Bo jak tak pochmurno to ja dam trochę słońca
  11. Bo z plaży nudystów 😉
  12. Aaaa tam wyszło coś lekko ponad 80 😉
  13. Ja starałem się w drodze na Hel jechać jak najwięcej lasem przy morzu i z Władysławowa do Helu zajęło mi to ponad 4 h 😜 a powrót już w całości trasą.
  14. Ale o co chodzi, dlaczego zostałem zawezwany? Może być tak?
  15. Spełniłem moje marzenie rowerowe, pojechałem do piekła i z powrotem 🤪 Hel
  16. Bo dziś czeka mnie długa droga do spełnienia rowerowego marzenia
  17. A jaki tam pan....ja prawie na czworaka też 😜
  18. Dokładnie, miał słupek mógł przypiąć 🤪
  19. Bo woda, szkoda, że jeszcze taka zimna
×
×
  • Dodaj nową pozycję...