Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 898
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Bo po zachodzie my w leśnym chłodzie
  2. Bo już po żniwach, no dobra, po sianokosach chyba 😜
  3. Bo koniec drogi i tygodnia
  4. Bo w upał to trzeba w las
  5. Bo wmordewind trochę rozwiał chmurki
  6. Bo przed poniedziałkiem trochę oddechu
  7. Bo uciekając przed kleszczami
  8. Bo jeszcze trochę z lasu
  9. Bo po 2 latach remontu otworzyli nam park miejski
  10. Trochę pokręcone po lesie, potem jeszcze w innym miejscu w międzyczasie u starszego trochę dokręcania przedniej zębatki
  11. Bo właśnie czas w las
  12. Bo takie fajne chmurki
  13. Bo wakacje się już zaczęły, a jakoś pusto
  14. Bo ten popcorn jeszcze długo się będzie prażył
  15. Mój najmłodszy dobił do pierwszego tysiaka w tym roku, to ja po pracy i po ogarnięcia różnych rzeczy depnąłem szybkie 30 km, a potem jeszcze pomogłem znajomym przy wymianie pedałów
  16. A taki Rover może być? Bo ja na razie na wyjeździe takimi kółkami 😜
  17. Z młodym między burzami prawie 20 km ale dziś jakoś ciężko mi się jeździło, czy to przez pogodę, czy przez to wczorajsze szybkie tempo ucieczki po pracy?!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...