Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 898
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Bo światełko w cieniu lasu
  2. Mi się zawsze marzyli, żeby w najkrótsza noc w roku wyruszyć o zachodzie i zakończyć jazdę po wschodzie, kiedyś się uda, zwłaszcza, że w tym roku multum marzeń się udało spełnić. Dziś jeszcze rowerowego nic (chyba, że liczyć powrót o 2 z AirShow Radom na 4x4 Rover) ale plany na popołudnie są 😉
  3. A mnie wkurza jak tuż przed skrzyżowaniem wyprzedza mnie samochód, albo już praktycznie na skrzyżowaniu, przynajmniej tak się ten manewr kończy.
  4. Bo koniec dnia to i koniec drogi
  5. Bo wszystkie strzeliły focha
  6. Bo stawik w parku nocą
  7. Bo inna część parku nocą
  8. Bo dalej nie wolno rowerem
  9. Bo jeszcze przed burzą
  10. Bo w końcu wróciłem do nocnego jeżdżenia
  11. Po lewej są ogródki działkowe i niby mają tam trochę parkingu ale tak by nie parkowaliśmy na chodniku, dodatkowo jak widać droga dla aut jest z płyty perforowanej, to już byli tacy co chcieli luksusowo jechać bez wyboi po chodniku i ścieżce. To tak z moich obserwacji ale szczegółów nie znam.... Może by oddzielić pieszych od rowerzystów 🤔 albo faktycznie wyjazd z parkingów pod działkami
  12. Bo po utwardzonym do weekendu 😉
  13. Bo krajobraz chroniony
  14. Bo trochę wody, może być do gaszenia
  15. Bo jak zielone to zielone
  16. Pirelli ma antyprzebiciówki MTB?
  17. Po ponad tygodniu wakacyjnej przerwy, dziś kilka km, super było znów jechać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...