Skocz do zawartości

artoor

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 120
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Zawartość dodana przez artoor

  1. I jak się skończyło? Z tą granicą między rozmiarami to genialnie wywnioskowali Z Twoim rozmiarem celowałbym w 19".
  2. Rambolu, nie czujesz się nadto rozciągnięty na Muirwoodku?
  3. Jako że samarama była za 450-600 Elżbietanek plus wysyłka z UK, to 2600 zł za całkiem świeży rower, jest w porządku.
  4. Wigry Sobka prawie jak VO Neutrino, a do tego składane i dużo taniej
  5. Bo taki płot (circa 50x50) się nadarzył na wsi
  6. Bo w końcu wiem dlaczego Rudawy...
  7. Mniejsza o gadzylion otworów po wuj komu, ale ta kaseta? Nie prościej byłoby zostać przy oldskulowym 2x? Acz kolor i kiera niczego sobie.
  8. Bo wrócił po latach na dziadkowe włości, a tu taka ścinka... W tyle, za mgłą, Stóg Izerski, który był mi od brzdąca krainą letniego popasu (Czerniawa Zdrój).
  9. Bo po piaszczatym Podlasiu, byłem w szoku, że polna, a twarda. Okolica Krogulca na skraju Rudaw Janowickich.
  10. Bo królowa Karkonoszy oblekła się w gęstą sukienkę. Widok z Bobrowa.
  11. ...bo w czasie suszy, szosa sucha. Ten szybkopomykacz, to nie ja...
  12. Bo dalej bicyklem nie pojedziesz, a łódki niet... Rozpasanego Podlasia c.d.
  13. Chwacki ten "staruch" i wygląda całkiem świeżo. Spodobał się.
  14. Pelagię kupiłeś tutaj czy w Finlandii itp. ? Kilka lat temu przedawali żółte framesety Stavangera, ale pozostałe modele tylko w całości.
  15. Bo jak w raju takich dróg nie ma, to nie chcę...
  16. Wejście z panem Boganem mocne i od razu wysoko. Szacunek, Malucry.
  17. Ha, ha...me too. Ale Sobek wyrobił sobie taką opinię, że uwierzyłem - "Oszsz kurtka, maźnął Breezera na fioletowo!". Dopiero następne zdjęcie rozwiało złudzenia
  18. Bo dawno temu jeździło tu bajkerów trzech: Fine, Fridman i Gottlieb
  19. Bo kres kresów, a hen w prawo Białoruś. Po drodze nie spotkał ani auta, roweru, ani psa, kota, człowieka...
  20. Gdyby nie popularna rama, można by rzec, że rower wyciągnięto z NAHBSa czy innego Bespoke'a.
  21. ...bo Paris-Roubaix to nie jest, ale zęby też pięknie postukują. Droga do Kundzicz na Podlasiu.
  22. Taki z M. ból, że rama zacna, ale osprzęt lichy. Dlatego gołe ramy to jest to. Jeszcze pod koniec maja bikerstudio miało sporo tego, jednak ostały się 4Cornersy (S, M, L, XL po jednej sztuce) i Nicasio 56.
  23. W sklepie z Marinami przebierałem własnymi ręcami w ramach Muir., Nicasio i 4Cornera. Niedawno już było i nie wróci.
  24. Po prawdzie to rama w eLce jest do wyjęcia od ręki za rzeczone 1200, tyle że to poprzednia wersja.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...