demontaż nie tyle na czas zimowania co na czas wyjazdu do Anglii, dlatego szukam optymalnego sposobu. żeby nie robić zbędnego OT- Wg mnie 446 odpowietrzone, dbane, niemaltretowane, (choć moje akurat były) są idealne, ale w rowerach max do 2-2,5k. Choć patrząc na krossa i ich topowe modele, to shimano nie jest takie złe jednak (dużo topowych modeli jest na DB3) Kolejna kwestia, kto wie, może bez problemu są osiągalne zamienne uszczelki do tłoczków 446, w jakimś lokalnym sklepie leżą i czekają, Jedni wybiorą ich serwis i wymianę, inni pójdą drogą R785 (dobrze że ten zacisk nie jest pod servo, coś co jest nowe, dobre i w starej szkole), a inni będą kupować SLX, XT i inne