to to był atak hakerski? lepiej pozmieniajcie hasła jak macie takie same do innych for... kiedys byla podobna afera na forum komputerowym, ludzie sa niezbyt inteligentni (albo leniwi) bo uzywaja tych samych hasel do poczty i roznych portali
spróbuj uphillu na śnieżkę
@enusss chyba grubo przesadzasz z tym walimiem - takie podjazdy normalne auto mialoby spore problemy pokonac, a na rowerze nie ma szans, chyba ze jakims specjalnym z przesunietym srodkiem ciezkosci mocno na przod
AST ODYSEJA 2010 - maraton rowerowy na orientacje
Edycja jesienna - 2-3 października 2010 r. w Gródku n.Dunajcem
Wszystkie informacje tutaj http://www.compass.krakow.pl/odyseja/
AST ODYSEJA 2010 - maraton rowerowy na orientacje
Edycja jesienna - 2-3 października 2010 r. w Gródku n.Dunajcem
Wszystkie informacje tutaj http://www.compass.krakow.pl/odyseja/
AST ODYSEJA 2010 - maraton rowerowy na orientacje
Edycja wiosenna - 10-11 kwietnia 2010 r. w Olkuszu
Wszystkie informacje tutaj http://www.compass.krakow.pl/odyseja/
W skrócie: impreza trwa dwa dni (najkrótszy wariant to etap 1. około 60 km, etap 2. około 40 km; najdłuższy wariant to etap 1. około 120 km, etap 2. około 80 km), start w parach, opłata startowa 75zl/os.
AST ODYSEJA 2010 - maraton rowerowy na orientacje
Edycja wiosenna - 10-11 kwietnia 2010 r. w Olkuszu
Wszystkie informacje tutaj http://www.compass.krakow.pl/odyseja/
W skrócie: impreza trwa dwa dni (najkrótszy wariant to etap 1. około 60 km, etap 2. około 40 km; najdłuższy wariant to etap 1. około 120 km, etap 2. około 80 km), start w parach, opłata startowa 75zl/os.
AMBER ROAD 2010 - Drużynowa jazda na czas amatorskich zespołów kolarskich
Miejsce: Gostyniu (Wielkopolska)
Wyścig odbędzie się na dystansie 100 km
Strona organizatora:
http://www.amber-road.pl/
Zależy jak jeździsz bo jak turystycznie to nie ma raczej sensu wymieniac hamulcow - chyba ze masz jakies z plastikowymi klamkami V-braki maja to do siebie ze ich konstrukcja jest niemal identyczna a co za tym idzie skutecznosc rowniez we wszystkich modelach (zakladajac ze uzywamy z nimi tych samych klockow) - roznica w drozszych modelach polega jedynie na wadze (albo dla niektórych AŻ i zastosowanych klockach - i jeżeli chciałbyś się upierać przy zmianie hamulców to lepiej właśnie wymienić te drugie, bo zmiana klockow moze dac bardzo duzo.
A co do amorka to polecam do 500 zł używaną Torę 318 SoloAir, dla mnie za te pieniadze to juz jest amortyzator z prawdziwego zdarzenia. Jedyna rada to kupuj go jak ważysz powyżej 70 kg i jednak nie myj myjką wysokociśnieniową goleni Pzdr...
troche nie rozumiem piszesz o ostrej jezdzie, a kupujesz do gorala nozke?? to tak jakby do ferrari zalozyc kola z malucha
jak to komplet na tylne widelki, to znaczy ile? oslone kupuje sie tylko jedna na rurke pod lancuch
chyba Ci się coś pomyliło... łatki może dostały zakaz importu, ale z powodu braku odpowiedniego opakowania (lub instrukcji, dokładnie nie pamiętam). A co do klejów to zdajesz sobie chyba sprawę, że prawie każdy jest neurotoksyną...