Skocz do zawartości

severian

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    825
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez severian

  1. Mały update-amor wrócił z serwisu i przestał popiskiwać,właśnie odbyłem próbną jazdę.Durnykot ma rację-problem zdaje się tkwić w zbyt małej ilości oleju w dolnych goleniach bo tłumik był nie ruszany.U mnie dodatkowo były do wymiany uszczelki "kurzowe".Najwyraźniej mój egzemplarz był wyjątkowo niechlujnie zmontowany.Konkluzja jest taka:jeśli Twój nowy Fox wydaje podejrzane dźwięki to trzeba go "robić".I na gwarancję raczej nie ma co liczyć...
  2. Ciekawe jak będzie z jakością po przeprowadzce na Daleki Wschód Czyżby Fox 2013 to ostatni "dobry" rocznik tych amortyzatorów? Bomberom nie wyszło to na zdrowie.Ja ze swoim fox'em tez mam problemy ale na wymianę tłumika się nie załapałem.
  3. Nie blokuje się całkowicie,w pozycji C ( climb) zawias jest sztywniejszy ale nadal aktywny.
  4. Ja bym wymienił wszystko jak leci-uszczelki i ślizgi,choćby nawet dla świętego spokoju.Tym bardziej,że skoro zniszczone zostały lagi to i ślizgom się dostało.
  5. Hmm,mój nowy ctd (nie fit) też lubi sobie pisnąć przy mocnym uderzeniu.Do tej pory wydawało mi ,że ten typ tak ma.Ale teraz nie jestem już tego taki pewien.Napisałem do CB w tej sprawie,ciekaw jestem co odpiszą.Ale biorąc pod uwagę,że w związku z "recall'em" mają na warsztacie 300 amortyzatorów chyba sobie poczekam na odp Tęsknię za moimi bomberami,którym serwis robiłem raz na dwa lata i nigdy mnie nie zawiodły...
  6. Widzę,że Fox zaliczył jakąś srogą wtopę i wymienia widelce http://www.ridefox.com/content.php?c=recall Ciekawe czy któryś z forumowiczów okazał się szczęściarzem
  7. Myslę,że dolnośląska grupa rowerowa będzie bardziej zainteresowana
  8. Vario Bike zbiera dobre opinie.
  9. "Platforma" to nie blokada.Zawsze coś się będzie bujać.To nie DT gdzie zawias można zabetonować.Musze przyznać,że drugim pytaniem pojechałeś po bandzie.Nowy xfusion kosztuje ok 1000.Serwis komory powietrznej to ok 100,plus minus.Robisz go raz lub dwa razy w sezonie.Wychodzi na to,że o sprzęt jednak warto dbać
  10. Podróbki skoro takie kiery w sklepie chodzą po 500-600 pln.Z drugiej strony mogą niczym się nie różnić od tych z oficjalnego obiegu.
  11. Taki filmik nie ma sensu.ładne się ugina tylko co z tego? XCM na filmie będzie się zachowywał podobnie.Jesteś zadowolony?To ok,szerokiej drogi
  12. No,jak w Unibike lub u Gary Fishera Swoją droga to ten Romet ładnie im wyszedł.
  13. Uważaj na wykręcające się śrubki z zawiasu W necie znalazłem info na ten temat. Mondraker żałuje kasy na loctite..,. Przejedź się po błocie,zobaczymy jak damper będzie po tym wyglądał.Niezbyt szczęśliwe umiejscowienie tego elementu.Wydaje mi się,że sag masz jednak zbyt wielki jak na ścigacza xc.
  14. Kolego pisz jak to jeździ Jak pracuje zawias?Nie jest zbyt wiotki?
  15. severian

    [amortyzator] Dt swiss xmm100

    Wrzuć jakiś grubszy tekst do działu testów.Nie obraziłbym się za to
  16. To nie są blokady tylko nowy "rewolucyjny" wynalazek Fox,a.CTD (climb,descend,trail)umożliwia prostą zmianę charakterystyki pracy zawieszenia-od miękko do twardo . ALe zabetonować zawieszenia raczej się nie da.No bo niby po co?
  17. Rama jest tak nietuzinkowa,że sam nie wiem czy mi się podoba czy nie Ciekawe jak to cudo jeździ...
  18. No,cóż nie sądziłem,że ta rama jest aż tak przedpotopowa,że chodzi na zewnętrznych sterach.
  19. Tak podaje producent przy opisie geometrii tej ramy-130 mm.Sterówka tego amora jest długa więc wejdzie do praktycznie każdej ramy,prócz tych największych rozmiarów.
  20. Przy 130 mm długości główki ramy wejdzie i to ze sporym zapasem.
  21. 15 cali to raczej zbyt mało na 170 cm
  22. Ale podejrzewam,że ma też lepszy osprzęt,stąd wyższe ceny Canyonów.Full na dużych kołach jest drogi ale osprzęt lepszy niż w tańszym Focusie czy Giancie.
  23. Ewentualnie można wybrać Canyon'a i zapłacić w złotówkach
  24. Ja jadę,tak na 90 %.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...