Sprzedać? Nie ma mowy.
Nowego z 2019 roku już nie znajdziesz.
Moim zdaniem trafny wybór jeśli chodzi o rozmiar.
Siodełko jak dla mnie jest wygodne, ale co kto lubi. Jak dla mnie na start do zmiany manetka blokady amortyzatora. Mimo, że w 2020 roku jest poprawiona wersja z szerszym pierścieniem, to jej skok jest nadal za długi, ja swoją, jeszcze w starej wersji, zmieniłem na Oneloc od RSa.
Ponadto jeśli ergonomia manetki GX odpowiada to w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. U siebie wrzuciłem jeszcze opony Vittoria Mezcal i przeszedłem na bezdętki.