Skocz do zawartości

bogus

Mod Team
  • Liczba zawartości

    7 403
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez bogus

  1. Ja mam MT8 Pro z klamkami tak w modeli MT Trail Sport i jak dla mnie jest dobrze. Minusem na pewno jest to, jeśli ktoś ma grubsze palce to może brakować skoku i wtedy wchodzi zmiana dźwigni na HC-W.
  2. MT5 mają oba zaciski 4-tłoczkowe, MT Trail Sport mają tył 2-tłoczkowy, za to klamki jednopalczaste. Pytanie jaki typ jazdy ma ten hamulec wytrzymać. Z drugiej strony klamki zawsze można wymienić, a z zaciskiem zwykle bywa trudniej.
  3. Nie wygląda źle. Ja bym próbował. Akurat w moim mniemaniu napędy Eagle są trwałe.
  4. bogus

    [Manetka] Fox Factory

    Tak ma być. Jeśli adapter pasuje do manetek Sram to do DT również będzie ok. Pomiędzy tymi wyżłobieniami powinno wejść mocowanie manetki.
  5. Sprzedam rower Accent Ranger. Rower używany bardzo sporadycznie. Jestem jego pierwszym właścicielem od nowości. Przejechał łącznie około 3000 km. Rozważę także sprzedaż na części. Cena 1000 zł do negocjacji. https://www.olx.pl/903751557
  6. Sprzedam rower Wheeler 900. Rower używany bardzo sporadycznie. Jestem jego pierwszym właścicielem od nowości. Przejechał łącznie około 3000 km. W porównaniu ze specyfikacją ze zdjęć ma zmienione manetki na Shimano ST-EF. Wszystko w 100% sprawne. Cena 600 zł do negocjacji. https://www.olx.pl/868213579
  7. bogus

    [Manetka] Fox Factory

    Moim zdaniem lewa. Jak dasz prawą to manetka może być za daleko od chwytów.
  8. bogus

    [Manetka] Fox Factory

    Coś w ten deseń, tylko to jest niby prawy a ty potrzebujesz lewego. https://www.wolftoothcomponents.com/products/shiftmount?variant=14423010803747 Edit: To chyba powinno pasować: https://sklep.emtb.pl/produkt/adapter-i-spec-ev/
  9. bogus

    [Manetka] Fox Factory

    Adapter musisz mieć taki sam jak do Matchmaker Srama.
  10. Dzisiaj dotarły dwie paczki. W jednej chwyty ESI Chunky, a w drugiej Motorex Carbon Paste i Motorex Bike Grease 😎
  11. Jak jest na kierownicy antypoślizgowa powierzchnia na styku z mostkiem to też dawać pastę? I jaka polecasz? Śruby w mostku to M4, więc dla nich 5 Nm to chyba totalny maks.
  12. Wczoraj dojechała kierownica i mostek Onoff Helium i gratisowy bidon od R2-bike. Zobaczymy jak karbon będzie się spisywał. Nie wiem tylko z jaką siłą skręcić mostek z kierownicą, liczę że producent odpisze na moje zapytanie.
  13. bogus

    [Manetka] Fox Factory

    Gripa przypadkowo można odblokować. Na pewno nie jest to idealne rozwiązanie pod kątem ergonomii i doboru chwytów.
  14. Używałem Oneloca przez parę lat i nie narzekałem, chociaż nie był to rower FS. Twistloca trzeba lubić, niestety nie jest dla każdego a dodatkowo ogranicza wybór chwytów.
  15. @Dokumosa uciąg według DT to 10,8 mm. Miałem Oneloca, ale chciałem coś na wspólnej obejmie z klamką hamulcową i to jest najlepsze rozwiązanie jakie znalazłem. Niestety na rynku nie ma alternatywnych manetek, więc trzeba trochę kombinować. Największym plusem jaki odczuwam po zmianie to zdecyzowanie lżejsze działanie i do tego manetka zajmuje mniej miejsca od Oneloca. Zakładam, że te 0,8 mm nie ma wpływu na działanie lub jest błędem pomiaru jednego i drugiego producenta 😉
  16. Brutto z wysyłką 375 zł.
  17. Dzięki za podpowiedź. Czy ktoś jeszcze może wypowiedzieć się w temacie, bo decyzja musi zapaść na dniach? M czy L przy podanych parametrach?
  18. bogus

    [Manetka] Fox Factory

    Pewnie tak, tylko zamiast blokować przy naciśnięciu będzie odblokowywać. Nie wiem jak będzie się to sprawdzało pod kątem przypadkowego naciśnięcia dźwigni zwalniającej.
  19. Kupiłem w DT4YOU, jeszcze udało się z noworocznym rabatem.
  20. bogus

    [Manetka] Fox Factory

    Informacyjnie dla potomnych. Manetka DT Swiss L2 bez problemu dogaduje się z amortyzatorami RS. Działa bardzo dobrze, lekko, nawet lżej od Oneloca. Blokada działa dokładnie tak jak w przypadku fabrycznego rozwiązania.
  21. Ostatnio zakupiona ponoć jedyna do tej pory dostępna w Polsce manetka DT Swiss L3 w wersji Open/Lock. 🙂 Muszę przyznać, że jej działanie, przynajmniej na "sucho" bardzo mi odpowiada.
  22. Nic z tym nie zrobisz. Możesz zmienić zębatkę na 32 co tak naprawdę niewiele pomoże. 34 trzeba sprawdzać na własnej skórze czy wejdzie. Z drugiej strony jak sam zauważyłeś to potrzebujesz innego typu roweru. Rowery z szeroko pojętego XC nie są skonfigurowane do osiągania prędkości przelotowych o których napisałeś.
  23. Panie, toż to złom 🙂
  24. bogus

    [Manetka] Fox Factory

    Na Ali nie ma nic. W zasadzie poza manetkami producentów amortyzacji to jest tylko kilka wytworów producentów rowerów. Ponadto nic, kompletnie. Zerknij na wspomnianą przeze mnie wcześniej manetkę DT Swiss L2 lub L3 (opcja z dropperem).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...