Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: składak na ramie accent nordkapp

    Przez zadra1965, 06.06.2013


    O jakim skoku jest ten amortyzator, producent jak pamietam zalecał 63 mm skoku. Ja do swojej ramy Nordcapa założyłem amortyzator pod koła 26 cali i koło 26 cali . Geometria wydaje się podobna.

  2. w: Cube Attention 29

    Przez bartnik, 06.06.2013


    malowanie bueee

    szybko stanie sie niemodne jak pastelki z lat chyba 90tych

  3. w: Kands Maestro

    Przez bartnik, 06.06.2013


    kupiłem w 2012 maestro mojej żonie i powiem jedno - to siodło to masakra - nadaje się chyba poniżej 50kg.

    Zbyt miękka skorupa uginająca się pod ciężarem rowerzysty. Nie wiem czy dają teraz inne sztyce. U mnie była taka z jarzmem wykonanym z kowalka 3mm blachy - nie szło unieruchomić siodła -cały czas się lekko kiwało. Wypieprzyłem ją zanim rower ujrzał kawałek piasku (na szczęście w skrzynce leżał mój stary zoom z porządnym jarzmem). Gripy jak czytam tez wymieniłeś (do D...y te "gofry").

    Generalnie Maestro to fajny rower w super cenie, ale tak naprawdę wymaga małego wkładu, bo wymienione przeze mnie oszczędności znacznie obniżają jego walory użytkowe

  4. w: Giant TERRAGO

    Przez Lumperator, 06.06.2013


    Sporo pozmieniałeś. Jeszcze tylko amortyzator na coś lepszego i praktycznie rower dostanie drugie życie :)

  5. w: Scott Scale 35

    Przez tomaszszot, 06.06.2013


    będzie pogoda to się zrobi pozdro :)

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...