Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Giant TERRAGO

    Przez Wdzydzak, 07.06.2013


    W przyszłości (za 2 lata) chcę zmienić ramę na 27,5" i dodać hamulce hydrauliczne SLX więc amora nie zmieniam. Ale faktycznie patrzyłem tęsknie na Epicona :)

  2. w: Orbea Occam H

    Przez fraczi, 07.06.2013


    dobra kombinacja ;) xt i ritchey

  3. w: Orbea Occam H

    Przez paszczaq, 07.06.2013


    Zapowiada się ślicznie, a gdzie baza? :)

  4. w: Unibike Viper GTS

    Przez Kluska, 07.06.2013


    Licznik zostawiasz wpięty w rower ?

    ja wczoraj odebrałem licznik i kilka drobiazgów do roweru, teraz mogę jechać dalej niż wokół komina

  5. w: składak na ramie accent nordkapp

    Przez zadra1965, 07.06.2013


    Zdjecie jest w " moim garażu"

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...